Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt az ötletet bevetném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt az ötletet bevetném találka során, szerintetek működne? Meggyőzné a hölgyet, hogy én egy értékes férfi vagyok?

Figyelt kérdés

Miközben a csinos kiszemelt hölgyleánnyal egy passionate rendez-vous-n vennék részt, megkérném egy spanomat, hogy lépjen oda az asztalunkhoz, ahol épp nívós small talkba vagyok merülve a nice csajleánnyal. A spanom összekulcsolná a kezét, és ezekkel a szavakkal fordulna hozzám:

- Óh, nagy alpha male, kérlek, légy a mesterem, és taníts meg a csajozás fortélyaira és a szép csábító mondásokra! Bárcsak egyszer én is olyan beautifulos kisasszonyokkal randizhanték, mint te!

Mire én megeresztenék egy charme-os fél mosolyt, és résztvevő hangon, epathiával átjártan közölném:

- Sorry, de a szép hölgyikék csábítását nem lehet megtanulni... Az alpha stylusra születni kell!

Ettől a csajszika hölgy egyből a nyakamba ugrana?



2022. máj. 13. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudok dönteni a szekunder szégyenérzet és szánalom között, amit az ilyen gyakorizók iránt táplálok.
2022. máj. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1: :DDDDDDDDDDD

Nekem instant szekunder érzésem van, de van az a szint amikor az egész átmegy ilyen önjáró muris feelingbe már nálam. :D

2022. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit elírtad az empathia szót. Így olyan, mintha apathia-t akartál volna írni :D

Amúgy welcome back to the gyakorikerdesek.hu, nekem nagyon hiányoztak a charme-os, stylusos kérdéseid.

2022. máj. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
A csajszika hölgy hátra se nézve menekülne.
2022. máj. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
1 éve tolja a csávó ebben a stílusban ,és már hasonló reakciók voltak akkor is ,itt tényleg nem változott semmi
2022. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Én mindig vállalhatatlanul röhögök ilyenkor, azt mondom még még még kellenek ezek :D
2022. máj. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Alechos vagy alneven. Kulsore es gondolkodasmodra is olyannak kepzellek.Kb olyan sikered is lehet a holgyikeknel a csabos stilushoddal es a meno dumaddal. Olvadozunk ezerrel.
2022. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!