Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Minek húznak a férfiak jobbra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek húznak a férfiak jobbra Tinderen, ha utána nem írnak?

Figyelt kérdés

2022. máj. 15. 20:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
55%
Épp vannak jobbak. Gondolom te is mint rendes nő csak jóképűeket húzol jobbra. Nekik nyilván sok találatuk van. Talán egyszer sorra kerülsz, talán nem. Felhozataltól és a férfi szabadidejétől függ hány nőt tud egyszerre futtatni. Fair play jegyében természetesen nők is ugyanezt csinálják és nincsen ezzel semmi gond.
2022. máj. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Van akinek egyszerűen nem tudok mit írni. 0 profillal, képeken csak ő látszik, de még csak nem is egész alak stb.

Sablon szöveget meg úgy is letojják. (Mondjuk így nem tudom mi mást várnak.)


Aztán van hogy túl szép a lány, az az eset amikor véletlen húz be jobbra, és tudom, hogy teljesen mindegy mit írnék, nem fog válaszolni.


Ezeket tapasztalatból írtam.

2022. máj. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 BohócKolbász ***** válasza:
75%
Mert túl csinos vagy és azt hiszik hogy likeokat gyűjtesz.
2022. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%

A társkereső is tele van olyan férfiakkal akik mindenkire ráírnak a nagyobb valószínűség és esély érdekében!

Gondolom a tinderen is ez a helyzet és minden csajt jobbra húznak!

2022. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3


Azért ez nem túl életszerű :). Nőknél az árazás/ego boost az gyakori valóban, de férfiak azt szokták hinni tetszenek a nőnek, ha már match van. Utána szokott jönni a koppanás, de nem a női oldalon :). Én szerintem inkább 1-es van közelebb a valósághoz.

2022. máj. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 BohócKolbász ***** válasza:

#5

Nem derült ki hogy néz ki, valóban. Ebből a szempontból meg sem közelítettem a dolgot. :)

2022. máj. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én mindenkire ráírok akivel matchelek.
2022. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7


Én is. Mondjuk a 0-át nem nehéz abszolválni :). Szégyen, de sajnos több ezer jobbra húzásból 0 match lett rondaként. De valóban, akivel match-eltem, annak írtam is (volna) :D.

2022. máj. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Legtöbb férfi a tinderen mindenkit jobbra húz, mert ha nem így tenne, aránytalanul kevés lenne a match, mivel nem vagyok egy Bard Pityu kategória.


Én is és minden ismerősöm, haverom is ezt csinálja tinderen. Ha megvan a match jobban megnézem a csajt. és eldöntöm, hogy írok-e neki, és ha igen, akkor mit.

2022. máj. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

-Nincs idom/kedvem

-Lett aki jobban tetszik

-Masodjara megnezve nem jon be

-Neha csak kivancsisagbol huzok valakit jobbra meg ha nem is tetszik annyira

-Valtozott valami a profiljaban es nem tetszik


26/F

2022. máj. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!