Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Van egy pasi ,aki randizni akart velem.Múlt hét szombaton akartunk találkozni de neki nem volt jó.Vasárnap meg nekem nem.Egész héten nem írt nekem sms-t,ez azért volt érdekes mert előtte mindig írt.Írtam neki csütörtökön,hogy pénteken tudunk-e találkozni(3 üzenetet is küldtem neki)de nem válaszolt.Aztán írta,péntek délután,hogy dolgozik.

Most írtam neki hogy holnap nem-e tudnánk találkozni,de nem írt vissza,pedig az üzenetet elolvasta.


2010. szept. 18. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
lehet hogy meleg lett. mittomén. nem akar találkozni veled és kész.
2010. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lerazott:|, ne irj neki tobbet felejts el, keress mast ha erdeklodne irantad akkor valaszolno az sms -re .
2010. szept. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ő akart velem találkozni,és állandóan sms-t írt reggel meg este.
2010. szept. 18. 12:29
 4/9 anonim ***** válasza:
lehet h elfogyott a pénz a telefonján...
2010. szept. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
iwiwen írtam neki,ezért is tudom ,hogy elolvasta az üzenetet.
2010. szept. 18. 12:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne erőlködj,ha akar valamit akkor ő fog keresni.Lehet hogy belépett a képbe egy másik lány.Vagy még gondolkodik rajtad.Nem biztos benne hogy téged akar.
2010. szept. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt tudom ere mondani,ha akar Téged,akkor megoldja.Nem akar Tőled semmit,ezért ilyen.
2010. szept. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
lefogyasztotad a kártyájat :D
2010. szept. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy még ne add fel!

Ne is ragadj le teljes mértékben mellette, nyugodtan próbálhatsz mások felé is nyitni, ne csak teljesen rá hagyatkozz.

Viszont még nincs veszve a dolog, ha huzamosabb ideig nem jelentkezik, akkor sajnos biztos nem akar semmit, de lehet, hogy perpillanat sok a dolga és elfoglalt.

De ne legyél mindig Te se elérhető! Ez fontos! Ha ő keresne Téged és néha(nem állandóan, mert abba mindenki belefárad) nem vagy Te sem elérhető, az be fogja indítani a fantáziáját.

Én szorítok!:))

2010. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!