Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett vele?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki bejön és eddig mindig mosolygott rám és ebből azt vettem le hogy bejövök neki.De most mikor megyek el mellette rám néz és kész, másodszorra meg rám se nézett, harmadszorra meg rám néz és megy tovább. Miért?

Ez valami olyasmi nálatok csajoknál hogy ne bízza el magát a srác szóval most egy kicsit hanyagolom vagy mi?

Nem értem...


2011. márc. 1. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy sose jöttél be neki, csak régebben mindig valami vicces jutott az eszébe.
2011. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél a pont.

De az is lehet, nem tudta mitől mosolyogsz, aztán ő is mosolygott, mert mosolyra, mosoly a válasza, viszont miután leesett neki, hogy tetszik neked, inkább került, mert nem vagy neki szimpatikus.

2011. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha neked bejön a csaj, ne csak nézd! Szólítsd meg. Hajrá!
2011. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ni szeszely.

am lehet hogy tullsokaig csak nezted?

beszelgeteeeees hajra veled vagyok

2011. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom,mert ő kezdett el rám mosolyogni én meg csak visszamosolyogtam és később tetszett meg.Amúgy azért paráztam be mert pénteken kinyitom neki az ajtót(suliban) ránézek egyből mosolyog rám,

most meg hétfőn semmi, pedig akkor akartam leszólítani és ez most erősen visszavett az önbizalmamból :/

2011. márc. 1. 17:12
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, az a csajoknál így van, ne bízza el magát a srác.

a lányoknál van az az eszme, hogy a srácnak az elérhetetlen csajok kellenek.

biztos nem akar túlságosan közeledőnek tűnni..

2011. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!