Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a versikével szóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a versikével szóra bírhatom a kiválasztott férfiút?

Figyelt kérdés

Nem erőmet jöttem phitogtatni, csupán régóta vártam, hogy lesz egy Alpha Female kérdés, de végül kénytelen voltam egyet saját magam költeni. A kérdés adott, mert egyébként is csendes férfiemberek szívét akarom megszelídíteni.


Oscar de la ranta ruhám fodrozódik körülöttem minden könnyed, elegance lépesemmel. A hím egyedek utánam csorgatják nyálukat, még két ronda pék is. De én csípőmet ringatva megyek tovább. Valami hajt a végzetem felé. A következő secundumban a szél kisimítja sejtelmes tekintetemből a rakoncátlan tincseimet. És meglátlak Téged…

Egy helyben állsz, olyan lazán, faszán, révetegen mosolyogsz reám. Ray ban szemüvegedet már orrod hegyére toltad. Várom a rappet, de az nem jön.

Így hát belekezdek én:


Én téged akarlak, nem a pékeket,

így hiába borzolja ruhám a kedélyeket.

Drága anyagban előtted lötyög csöcsöm,

erre már lépned kell, csöpp köcsögöm!

Mert szerelmes szívem csak neked könyörög!

Ihajja, csuhajja!


És tánc!



2022. máj. 28. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2022. máj. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy charmos macho férfi erre a stylusos nyitasra mindenkeppen positive kicsengessel reagalna a szóban forgó holgyleanynak.
2022. máj. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Jaj nem kell a süket duma, 44f-et akarod tudjuk. Hát írj rá privátban.


Amugy miért van olyan érzésem, hogy e mögött a kérdés mögött valójában nem nő, hanem pasi van, és ugy hívják 44f?


Oh nem biztos nő, és szerintem egyszerűbb lett volna olyan kérdést kérdezned, hogy hol van 44f? Vagy keresd meg a kérdését, és írj neki privátba. Biztos nem ér most rá, hiszen gyereknap van, így nem biztos, hogy fogja olvasnia kérdésed, bár gondolom belépőnek szántad nála. :)


Azért nem hiszem, hogy törölt levélre számíthatnál nála, hidd el biztos előveszi ray ban szemüvegét és kreál neked egy hozzád hasonló válasz verset.


Ha csöndes férfiakat meghódítani, maximum egy szexfüggőt tudsz ezzel a verssel meghódítani. Pl. egy csöndes uriember proli stílusú versnek fogja gondolni, és ugye azt is gondolja, hogy utálod magad, hiszen ilyeneket írsz önmagadról, hogy:

"Drága anyagban előtted lötyög csöcsöm,


erre már lépned kell, csöpp köcsögöm!"


De őt sem kíméled.


Szóval szerintem inkább írj rá, de az ál 44f-re ő ír ilyeneket, az igazi nem ilyen stílusú verseket írt soha.


Az ál 44f-nél biztos belépőd lesz.

2022. máj. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
*Ezzel a verssel maximum csöndes szexfüggő férfit tudsz meghódítani.
2022. máj. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

#3

44/F gondolatait olvasva arra a következtetésre jutottam: A szentségit, hisz ilyet én is tudok írni! Művészi hajlamaimat pedig mindenképp meg akartam csillogtatni a gyakori kérdések népe előtt is! Az eredmény meg itt van a szemetek előtt, kedveseim.

2022. máj. 28. 13:38
 6/12 anonim ***** válasza:
kérdeztem nemrég, hogy milyen az alpha female, de ezt a karaktert még gyúrnod kell kérdező!
2022. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6.


Az egyik szar filmben - amit a Baaad Movies-ban mutattak be - hangzik el az "Én vagyok az alfanőstény!" megszólalás az egyik karaktertől :D

2022. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát még mindig jobb mint ez a csöpp köcsögöm izé
2022. máj. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Lehet az érzékenyebb lelkületűeknek megfeküdte a gyomrát a csöcsöm-köcsögöm rímpár, ezért nekik kedveskedek egy diszkrétebb rímpárral :)


Drága ruciban keblem eléd lökőm,

ha erre nem lépsz, nincs tököd.

2022. máj. 29. 18:29
 10/12 anonim ***** válasza:

Alfa mél,

nem megy neked az

alfa fímél.

2022. máj. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!