Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel a versikével szóra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a versikével szóra bírhatom a kiválasztott férfiút?

Figyelt kérdés

Nem erőmet jöttem phitogtatni, csupán régóta vártam, hogy lesz egy Alpha Female kérdés, de végül kénytelen voltam egyet saját magam költeni. A kérdés adott, mert egyébként is csendes férfiemberek szívét akarom megszelídíteni.


Oscar de la ranta ruhám fodrozódik körülöttem minden könnyed, elegance lépesemmel. A hím egyedek utánam csorgatják nyálukat, még két ronda pék is. De én csípőmet ringatva megyek tovább. Valami hajt a végzetem felé. A következő secundumban a szél kisimítja sejtelmes tekintetemből a rakoncátlan tincseimet. És meglátlak Téged…

Egy helyben állsz, olyan lazán, faszán, révetegen mosolyogsz reám. Ray ban szemüvegedet már orrod hegyére toltad. Várom a rappet, de az nem jön.

Így hát belekezdek én:


Én téged akarlak, nem a pékeket,

így hiába borzolja ruhám a kedélyeket.

Drága anyagban előtted lötyög csöcsöm,

erre már lépned kell, csöpp köcsögöm!

Mert szerelmes szívem csak neked könyörög!

Ihajja, csuhajja!


És tánc!



2022. máj. 28. 11:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kiújulna a korai magömlésem.
2022. máj. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Ha nagyon jól nézel ki, akkor igen.
2022. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!