Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a helyes cselekedett?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a helyes cselekedett? Adott egy kolléga a munkahelyemen. 5 éve ismerjük egymást. Sokat beszélgetünk, sokat keress, őszinte beszélgetések ezek az élet minden területéről. Nem flört, egyszerűen csak beszélgetünk.

Figyelt kérdés

Valahol úgy érzem, hogy vele igazán megértjük egymást, sok közös van bennünk és egymás mondatait betudjuk fejezni.A lelki társam ő. Én ezt soha nem mondtam neki és nem is éreztettem, mivel ő párkapcsolatban él, és tisztelben tartottam a párját. Aki nem rossz ember, bár nem ugyanolyan az elképzelésük a jövőt ikketoen. De sose boncolgattam ezt. Soha nem kérdőjeleztem meg és soha egy árva rossz szót nem mondtuk ki róla. Az elmúlt időszakban egyszer csak a semmiből,közölte velem, hogy ő nem tudja tovább magában tartani, de belőle olyan érzéseket váltok ki, amiket még soha senki. (Hangsúlyoznám, hogy nem volt köztünk semmi.) És, hogy számára én vagyok a nagy betűs nő és nem tud ez ellen tenni.

Belül borzasztóan örültem, hisz hasonlóan vélekedünk, ő olyan ember akivel letudnám élni az életem. Ő igazán olyan férfi számomra, akit tisztelettel tudnék "követni".

Viszont neki azt mondtam, hogy van párja és szeretném, ha maximális tisztelete mellett tudnánk a mi kapcsolatunkat fentartani, amiben a párja nem sérül. És, ha ezt nem tudjuk tartani akkor az lesz a legjobb, ha megszakítjuk az ismeretségünket. Sírni tudtam volna igazából, de úgy éreztem, hogy ezt kell tennem. Amire közölte velem, hogy magamnak hazudhatok, de neki nem tudok.

Azóta nem beszélünk és bár nagyon hiányzik, próbálom magam azzal nyugtatni, hogy így volt helyes. A beszélgetésektől már , elprobálok zárkozni , mert nekem ez igazán nehéz. Remélem ezzel kicsit azért vissza lököm a párja "kezébe ".


2022. jún. 9. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, ha helyesnek érzed. Én speciel megmondtam volna, hogy én mit érzek és hogy ebből csak akkor lehet valami ha ő korrekten eldönti kit szeretne, mert velem csak akkor működne ha független.


Ugyanakkor az is igaz, hogy neki joga van dönteni, ha elég korrekt ember lenne és lenne elég vér a pucájában nem maradna egy (feltehetőleg) szar kapcsolatban csak mert (még) nincs másik nő.

Az se lenne elítélendő ha ő lezárná a kapcsolatát, hogy megnézzétek veletek lesz-e valami. Szar dolog, de néha van ilyen.


Egy szó mint száz: a szememben akkor lenne igazi férfi ha tudna dönteni: vagy a párját választja és dolgozik a kapcsolatán de akkor veled nem flörtöl és egyebek, nem közeledik, vagy képes kilépni egy megromlott kapcsolatból anélkül hogy téged biztosra befűzött volna.

2022. jún. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmondhatod neki, ha alkalom adódik, hogy mit érzel iránta, de előbb számolja föl a mostani kapcsolatát. Nem szégyen, ha elárulod, hogy ő is nagyon szimpatikus, de döntsön: vagy Te, vagy a mostani. Leírásod alapján úgy vélem,, hogy jobban illetek egymáshoz, mint a ő mostani nővel.
2022. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Helyes az lett volna, ha őszinte vagy vele.

Így is belekényszerült abba a helyzetbe, hogy választania kell.

Számomra visszás ez a helyzet. Nagyon jól elvoltatok, igazából tudtátok, hogy hozzátok a másik való, és eddig el kellett jutni ám, nem első látásra lett, kellett hozzá a személyiségetek is.

Most, hogy kimondta a nyilvánvalót nem állsz szóba vele.

Ez tulajdonképpen zsarolás, akkor is, ha úgy adod elő, hogy számodra a házasság szent és te az ő kapcsolatába nem akarsz beletúrni.

2022. jún. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!