Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó ötlet megcsókol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó ötlet megcsókolni egy lányt, ha már belemelegedtetek a beszélgetésben, és közel vagytok egymáshoz?

Figyelt kérdés
A következő a helyzet.Most találkoztam elsőnek egy lánnyal,a neten ismertem meg és elkezdtünk ott beszélgetni és volt egy olyan pillanat,mikor vagy 3percen keresztűl csak a szemembe nézett.Én nem néztem folyamatosan a szemébe,mert féltem hogy megutál,nem vagyok valami casanova.Ott voltam vele egészen estig,még sötét lett és akkor már a fejünk is közel volt egymáshoz,meg minden mint a filmekben.Csak az a baj hogy nem történt semmi.Kicsit messze lakok tőlle,ő városban él én meg egy faluban,ezért nem tudok vele találkozni mindig.Már van barátja is,de mikor fent vagyok a messengeren és ő is,akor mindig beszélünk és általában elég jól.Van esély rá,hogy érze valamit irántam?Mert én nagyon szeretem!!!
2010. szept. 19. 15:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
vazeee, ez olyan mintha kicselezted volna a kapust és az üres kapura nem rúgtad volna rá !
2010. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

óóó hagyál a horoszkóppal.A múltkor azt irta,hogy balszerencsém lessz a héten,azelőrr héten meg valami jót ígért,és mégis mikor a roszat mondja akkor van a jó


igen sírtam,mert nemcsak a lányok szoktak sírni,nem vagyok olyan nagy macsó és a lány se valami nagy bulizós tipusú,bár szeret táncolni

2010. szept. 19. 21:23
 13/17 A kérdező kommentje:
De már mielőtt találoztam vele,akkor is volt pasija,és mondom hogy mindig beszélek vele,lehet e meg esélyem,mert tudom hogy az első esélyt nagyon elszúrtam.Az a gond,hogy már tudja hogy szeretem.
2010. szept. 20. 11:19
 14/17 anonim ***** válasza:
hány km-re laktok egymástól?? mennyire falu?
2010. szept. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nézd.. van barátom és vannak fiú BARÁTAIM. ezek közül van olyan is akit neten ismertem meg úgy, hogy már volt barátom. tehát attól, hogy mindig beszél veled.. hátnem tudom. :S

ne haragudj, tudom milyen reménytelenül szerelmesnek lenni, de ki kell, hogy ábrándítsalak, szerintem ez a lány barátként tekint rád. :(

2010. okt. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 LEO88 válasza:

Alaposan belezúgtál hallod. Nem szégyen egyébként, ha nem mások előtt könnyezel (gondolom így értetted a sírást). Ha jönni kell, hagy jöjjön.

De igazuk van egyeseknek, addig nem lesz jobb, ameddig nem csókolod meg. Csak emészted magad miatta. Csókold meg, ha úgy adódik, ha nem kezd el hisztizni tuti nyertél. Ha meg kivágja a hisztit, akkor meg jobb is, hogy így történik. Egy-két hét után már kutya bajod nem lesz miatta. Pofára esel, de csinálsz egy bukfencet és keresel másik csajt.

2010. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

szerintem is neked kéne lépned.

gondolkodj racionálisan. ha te az ő helyében lennél, lépnél? van pasid, meg van egy srác, aki esetleg tetszhet, rámozdulnál? mekkora r*bancnak tartana a srác, ha tudja rólad, h megcsalod a barátodat vele? utána bízna -e benned? viszot ha te lépsz, meglátod a reakcióját, amit úgysem fedhet el, szal kiderül, h ha nem lenne az a bizonyos barát a képben..... ;)

2010. okt. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!