Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Konzervatív neveltetéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konzervatív neveltetéssel baj, hogy hiszek abban, hogy egy férfinek kellene kezdeményeznie?

Figyelt kérdés
Oké, hogy egyenjogúság és nem esne le a gyűrű az ujjamról,hogy én kezdeményezzek, de természetesen mégiscsak olyan férfire vágyom, aki oda mer jönni hozzám és mer kezdeményezni. Ezt valahogy férfias dolognak gondolom és még mindig úgy hiszem, hogy modern világ ide vagy oda, de ez a dolgok rendje. Csak azért kérdezem, mert volt most 2-3 férfi is, aki mindig nézegetett és stb, de ezen kívül semmi sem történt, mert csak kerülgettek. Elvileg mind tetszett, de valamiért nekem kicsit illúzióromboló, ha egy férfi nem mer semmit sem tenni. Más hölgyek is így gondolják vagy én már elvagyok tájolva?

2022. jún. 13. 20:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Én is ilyen vagyok, és köszönöm jól vagyok!


Hozzam nem is való olyan férfi(!) aki nem merné megtenni az első lépést. Plusz egy szűrő. Ja, és mindig észrevették ha te tesztet nekem vki, szóval nyugi, nem kell itt egyből pampogni hogy nem csinálok semmit meg hasonlók. ;)


A szerepek igenis megvannak, és igenis kölcsönös, de azt a lépést továbbra is a férfitól várom, ami előtte oda elvezet, az meg nálam van.

2022. jún. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem.

Magyon gyakori ha te kezdemenyezel hogy a férfi akkor magas lóról fog beszélni es lekezel.

2022. jún. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem baj, de akkor a te dolgod főzni, mosni, takarítani, gyereket szülni és nevelni.
2022. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
73%

Látom sok itt az incel, aki nem mer megszólalni és ezért most jujdemegmondja a tutit... :)


Egyébként én sem maradtam egyedül, szoktak kezdeményezni a férfiak. ;) Ja, és a párom is főz, nahát. :O Sőt, még takaríts is. Azt hiszem nem panaszkodom, mivel meg vagyok elégedve és a személyiségemhez passzoló párt választok.


Vannak "anya" típusú lányok pl, vagy hasonló, akiknek teljesen megfelel ha ők lesznek a kapcsolatban a húzó felek. Nekem pl ez nem működne, 1-1 arány lenne az ideális. Pesztoknálni meg nem fogok senkit meg anyja helyett is ellátni az életben, ha kb ennyire életképes vagy önellátó..

2022. jún. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos ugyanez már a hozzáállásom, de nem elvből, hanem tapasztalatból. A férfiak nagy része pl online társkeresőn is mindenkit jobbra húz és utána válogat. Élőben is csak megnéz de nem kezdeményez. Akkor kezdeményez ha tényleg akar valamit vagy tetszel neki annyira. Ebből pedig sajnos az következik hogy ha te kezdeményezel, kár a gőzért mert nem tetszel neki annyira hogy ő tegye ugyanezt.
2022. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
72%
A metoo korában egyáltalán nem csoda, hogy egyre kevesebb férfi mer kezdeményezni.
2022. jún. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!