Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most mit csináljak? Megismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit csináljak? Megismerkedtem egy lánnyal, aki később nagyon jó barátnőm lett. Tetszik a bátyja aki nagyon aranyos és kedves.

Figyelt kérdés
Már kétszer beszéltünk msn-en,egyszer találkoztunk(jött a tesójával mikor taliztunk)akkor nagyon aranyosan integettet es sutogva megkerdezte a hugatol,hogy hany eves vagyok:)Ahanyszor visszagondolok ezekre a pillanatokra mindig ugy emlekszem,hogy a szeme csillogot(de lehet,hogy csak kepzelem):xA baratnom szerint tetszek neki,de nekem fogalmam sincs.Mikor utoljara beszeltunk probaltam,hogy ra jojjon,hogy tetszik nekem.Irt egy olyat is,hogy szeretne velem talalkozni de ezt 2 nappal a beszelgetesunk elott irta(en nem vettem eszre).Es letagadta,azt mondta,hogy o nm irt olyat.Azota nem lattam fent msn-en.Lehet,hogy megremult attol,hogy tetszik nekem?
2010. szept. 19. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

micsoda problémád van ecsém....

kérdezd meg... ennyi

2010. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ezektol a valaszoktol kimelyetek meg:).Jooooooooooooooo?
2010. szept. 19. 17:21
 3/10 Kamuuu ***** válasza:
Fél a következményektől hogy a húga szivatni fogja vagy ilyesmi vagy nem tudom vagy tőled fél....
2010. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kamuuu ***** válasza:
Vagy nem mer belevágni ilyen hamar 1 kapcsolatba hanem még meg akar ismerni esetleg...:S
2010. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hath figyu a huga mar a hazasagunkat tervezgeti...lehet.de akkor mert nem jon fel azota.
2010. szept. 19. 17:27
 6/10 Kamuuu ***** válasza:
Hát nem tudom lehet hogy valami programja van vagy ilyesmi de próbáld keresni telefon vagy ilyesmin a hugával meg nem kell foglalkozni.
2010. szept. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
köszönöm istenem hogy nincs hugom:DDD persze a növérem is ugyan ugy megtudja keseriteni az életem:S én nem szoktam azzaol foglalkozni, hogy más mit mond. csajoknak is szoktam mondani hogy ne törödjenek mások véleményével:) akkor szerintem megnyugszanak vagy nemtudom:P
2010. szept. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
kedvezményezz te a bátya felé, s figyeld meg a reakcióját.
2010. szept. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
te nem barbara vagy?bocsi de a kérdésedből rádismertem.nem réka tesójáról van szó?mert az én vagyok
2010. szept. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle.

Más módszer nem létezik.

2010. szept. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!