Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ilyenkor mi van? A neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? A neten megismerkedtem egy csajjal. Kedves, aranyos, csak épp az eddigi pasijai semmibe se nézték, stb.

Figyelt kérdés

Az ismerkedés szépen alakult, sajnos találkozni nem tudtunk, hol neki, hol nekem jött közbe valami. Tegnap írt, hogy két hete találkozott egy pasival, és rátalált a szerelem.

Mit tegyek most?


2011. jan. 1. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
hát... szerintem nem igazán akart találkozni veled...
2011. jan. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
két hete meg előtteXD te véletlen nem ismerted két hete? semmi baj van ilyen, megesik:S
2011. jan. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csajok nagyon hamisak tudnak lenni, testvérem.
2011. jan. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Keress mást! Párhuzamosan levelezett, nem te nyertél.
2011. jan. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előttem szóló megadta a választ.De ne búsúlj,hiszen rajtad is filózott,veszteni csak akkor szégyen ha nem tanulsz belőle.
2011. jan. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

jah mert a pasik nem tudnak hamisak lenni mi?.....

lépj túl, ha annyira találkozni akartatok volna, akkor nem lett volna mindig valami fontosabb

2011. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!