Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak engem zavar hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem zavar hogy ennyire nyomul?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 20 éves vagyok, egyetemista, van egy barátom vagyis még nem a barátom hanem csak olyasmi. Eddig nagyon jól megvoltunk bár voltak problémáink,pl rettenetesen zavar hogy ennyire nyomul ram, napi 10x kérdezi meg h mit csinálok milyen a napom hogy vagy stb, persze én mindig visszakerdezek az esetek többségében, de múltkor órán ültem bent a suliban ráadásul 2on egymás után ami 3 óra, és ez elég fontos volt mert amúgy is nehezen megy igyekszem nem nézni a telefonomat kozbe de 5 percenként irt ram...

Örülök hogy gondol rám és hogy szeret velem beszélgetni de nekem ez nem prioritás mint ahogy az sem hogy napi 8x mondja el mennyire hianyzok neki. Nem érek rá ilyenekre.


Mielőtt még jönnének a bunko megjegyzések hogy csak rendes velem a pasi és hogy soha nem fogok megegyet találni, nem hiszem hogy más annyira örülne annak hogy valaki ennyire nem bír nélküle élni és hogy ha nem beszélsz vele egesznap mar sírós emojikat ir hogy alig beszélsz vele pedug o igényli hogy a nap minden percében elérhető legy.


Alapvetően szerettem volna vele többet de így nem vagyok ebben biztos, engem ez rettenetesen idegesit, és ezért is ignoralom sokszor és kapcsolatom ki elérhető státuszt mindenhol, mást ez nem zavar? Értelmes válaszokat kérlek és ne baromkodjunk.



2022. febr. 12. 17:46
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat a helyesírási hibák miatt, autocorrect.


A srác egyébként 21 éves, nem volt még baratnoje, lehet ez a probléma, viszont nekem volt mar 2 barátom, egyikre se nyomultam es egyikse nyomult rám, persze szerettem velük beszélgetni meg jól esett, vele is szeretek de nekem ez így nagyon sok, és már tököm tele van.


Szoktam neki mondani hogy most éppen oran vagyok vagy most éppen nem érek rá de akkor is ír ha nem 5 de 30 percenként

2022. febr. 12. 17:48
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Barátnővel volt hasonló. Minden percben írkálni kellett, ha nem voltunk együtt. Reggel kötelező jó reggelt üzenet és társai. Szó szerint mindent leírt ami történt vele, még azt is ha ivott egy pohár vizet. Ha véletlen felléptem valamelyik közösségi hálóra és nem írtam neki akkor sértődött. Rettentő idegesítő volt. Az ilyenek sosem fognak változni. Nincs saját élete ezért telepszik rád ennyire.
2022. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kéne írnod neki, hogy mit érzel és ha igazán kedvel akkor elfogadja.
2022. febr. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Normális amit érzel, senki nem akarja ezt. Akarod folytatni vele vagy nem?


Ha igen, meg kell neki mondani kertelés nélkül, hogy ez így nem fog sokáig tartani ha nem lesz változás. Teret akarsz, saját időt, nem akarod hogy fojtogasson és az 5-30 perces írogatások ezt jelentik. A sírások szintén nem kellenek, nem vagy kisgyerek.


Egyéb esetben - amit amúgy javasolnék is - a szakítást érdemes választani.

2022. febr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen mindenkinek az értelmes válaszokat, nyugodtan írjanak meg mások is :)


Alapvetően egy nagyon okos meg normális ember ezért is kezdtem el vele ismerkedni de ez így tényleg kikeszitett már az elején, szeretnék vele beszélni erről ugyanakkor megbantani se szeretném mert én vagyok az első akivel bármit is csinált, ezért szerintem próbál megtartani azzal hogy nem igazán ad teret és tényleg mindenről tudni akar.


Volt egy elég csúnya tudogyulladasom anno és nem tudtam vele találkozni nyilvan azon is teljesen felhaborodott hogy majd ő meggyogyit és hogy ő nem bírja nélkülem.


Megprobalom ezt neki beadagolni, hogy nekem erre nincs szükségem mert így a találkozások elején jött nagy lelkesedesem is annyira alahagyott hogy mostanában sokszor találkozni és válaszolni sincs kedvem neki sajnos.


Koszi szépen tényleg mindenkinek, ha valakinek meg van jo gondolata ehhez írjátok nyugodtan:)

2022. febr. 12. 18:07
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szóból ért az ember! Mond meg neki, hogy ez sok, és nem érsz rá, és ne finomkodj. Neki is rossz, ha írogat, te meg nem válaszolsz, foglalja el magát.

Ha meg nem érti meg, akkor be kell vele fejezni.

2022. febr. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez probléma. Meg kell tanulnia egyedül és jól éreznie magát, de nehéz lesz változni. Az nem elég, hogy kényszerből nem ír csak rád, de közben egyedül szenved. Ha képtelen egy kicsit önállósodni, akkor az agyadra fog menni. Ezt el lehet neki mondani normálisan úgy, hogy ne érezze azt, hogy lekoptatod, hanem, hogy bár fontos neked (már ha az), de szükséged van arra is, hogy a saját dolgaiddal foglalkozz. Én is ilyen voltam egyébként, bár azért nem ennyire durván, de sikerült pozitív irányban változnom. Az én barátom nem volt nagy segítség ebben, de segített volna, hogy bár elmondja, hogy szeretne egyedül lenni, de közben azt is érezteti velem, hogy ettől még nem arról van szó, hogy nem érdeklem. De nekem sem volt jó érzés ennyire függeni valakitől, gondolom neki sem az. És gondolom bizonytalan is, mert nem hiszi el, hogy tényleg érdekled, ezért folyton pozitív visszajelzést vár és azt, hogy egyfolytában ott legyél, különben úgy érzi, hogy már nem fontos. De ez nem a te hibád, és ha nem akarsz vele lenni, akkor nem a te felelősséged, hogy segíts neki. Én utólag visszagondolva teljesen megértem, hogy miért zavarta a barátomat a viselkedésem. Amióta jól elvagyok egyedül is, azóta nincsenek problémáink, régebben nem bírtam volna ki, ha egy nap nem hív fel és csak írunk egymásnak, most már nem is értem, miért láttam az ilyesmiket olyan nagy ügynek.
2022. febr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen Nektek is!

Anyukám azt mondta hogy ez azért van biztos mert még nem volt barátnője, de ezzel nem igazan érték egyet.

Az első baratomnal se nyomultam egyeltalan, persze volt hogy le akartam írni neki mindent ami történt velem az elmúlt 5 percben de tudtam hogy nem érdekli és hogy majd ír ha akar, nem akar 20 üzenetre felkelni ami tőlem van.


Szerintem egy kicsit mindenki nyomul egy kapcsolatban ez teljesen normális és nekem is van olyan hogy nagyon boldog vagyok és valami nagyon jó történt velem, vagy jól sikerült a vizsgám amire karot hittem persze azt azonnal leirom neki, de ha csak o is ennyire nyomulna nem lenne bajom.


Jol esik meg minden hogy figyel ram és napi 20 szivecsket ir nekem, de szerintem elég egy nap 1x megbeszelni hogy milyen a napom vagy éppen mit fogok csinálni és azt se kell leirni 10x leirni hogy hiányzok neki, nem tudok vele mit csinálni.


Elvileg a hétvégén talalkozok vele, de egyeltalan nincsen kedvem, ma is teljesen felidegesitett hogy 10x kérdezte meg milyen a napom és 10x írta le hogy hiqnyzok neki, így azon gondolkodom hogy nem is megyek el vele, mert nekem ez nem hiányzik.


Nem akarok senkivel szórakozni persze, de mindketten felnőtt emberek vagyunk, egyetemre járunk és van életünk a sulin kívül is, és se időm se kedvem nincsen mindenkivel mindent megbeszélni.


Nem vagyok biztos akarok e vele így találkozni. Mit gondoltok?

2022. febr. 12. 18:27
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ez nem azért van, mert te vagy ez első barátnője, hanem mert durván kodependens. Ahogy írtam, nekem sikerült változtatnom ezen, de az az igazság, hogy nem volt egyszerű és sokat szenvedtem vele. Nem tudom, mit tudsz vele kezdeni azon kívül, hogy őszintén megbeszéled vele. Sajnos tapasztalatból tudom, hogy ilyenkor nagy ürességet éreztem, ha éppen nem volt velem a barátom, és egész nap azt vártam, hogy mikor hív, mikor ír, stb. Valószínűleg nehéz lesz vele megértetni, hogy a jelenlegi viselkedésével pont azt éri el, amitől fél, hogy ott fogod hagyni, azt pedig még nehezebb lesz elérni, őszintén jól tudja érezni magát egyedül vagy másokkal, nem csak veled.

Ha még kedveled és szeretnél vele valamit, akkor persze megéri megbeszélni vele, de őszintén szólva arra nincs nagy esély, hogy hirtelen megváltozik. Amúgy meg érthető, hogy elment tőle a kedved, ennyire én sem voltam durva, ráadásul még olvasni is fárasztó.

2022. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

A srác egyébként 21 éves, nem volt még baratnője... és pont!!!

Nem tudja mit csinál, ráér, rajtad járnak a gondolatai, elfog sajnos ijeszteni, mert ez nem ritka eset.

Mit tudsz tenni a kapcsolatért?

Próbálod gatyába rázni, megírod neki, hogy amikor órán vagy nem tudsz a telefonnal foglalkozni majd kijelölsz egy idősávot amikor kereshet. Idővel csökkenni fog az érdeklődése, akkor meg amiatt leszel ideges, hogy megváltozott és Sz..k a fejedre.

Találkozzál vele ha szimpatikus és próbáld olyanra formálni hogy számodra ideális legyen, ha erre nem hajlandó akkor meg el kell válni békességben. Őszinte legyél vele és mond el az igényeidet, ha szeret azt fogja csinálni amit kérsz tőle. Főleg ha annyira naiv és tapasztalatlan mint amit leírtál.

2022. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!