Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az a tévhit honnan ered...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a tévhit honnan ered illetve miért népszerű még mindig, hogy a férfinek kell fizetni egy randin?

Figyelt kérdés
Én azt hittem, hogy az egyenlőség teljes körű, az anyagiakra is kiterjed és a felelősségvállalásban is megjelenik, óriási csalódás lenne azt látni, hogy a nők aljadék módon megspórolják a felelősséget és a kiadásokat, de közben egyenlőségért ordibálnak. 😱😱

2022. jún. 25. 13:09
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/171 anonim ***** válasza:
2%

10.

Inkább azt értsd meg, hogy van aki kihasználja!

Érted?

2022. jún. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/171 anonim ***** válasza:
97%
De hát senkinek sem kötelező fizetni. Olyan ez, mint az ajtóban előre engedés intézménye. Így illik, így szép, de akkor sem fog elvinni a TEK, ha benyomulsz a csajok elé...
2022. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/171 anonim ***** válasza:
88%

9-es Mi az a mindent? Nincs kereted egy fagyira, ha sétáltok, vagy ha beültök valahová egy italra?

Ha jó benyomást akarsz kelteni minimum az első randin nem engeded fizetni, csak ha ragaszkodik hozzá, de akkor borítékolhatóan nem érdekled!

2022. jún. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/171 anonim ***** válasza:
97%
Tök mindegy, hogy egy 20 forintos kávét ki fizet, mert felnőtt, kereső embereknél ez nem tétel. A baj ott van, ha tök ismeretlen emberrel olyan költséges randit szervezet, hogy az számít anyagilag, és egyáltalán téma, hogy ki mit fizessen. Beszélgetni akarsz, vagy bankárt?
2022. jún. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/171 A kérdező kommentje:
Fordítva is fel lehet tenni a kérdést; ha a nő anyagilag semmit nem hajlandó beletenni a potenciális kapcsolatba, akkor én ugyan miért gondoljam, hogy megéri, és nem csak kihasznál és visszaél ezekkel a szép "szokásokkal"? A kapcsolat is két teljes emberből fog állni, úgyhogy szépen a felelősségvállalás is lehet 50-50 százalék, mert így korrekt.
2022. jún. 25. 13:48
 16/171 anonim ***** válasza:
97%
10 szerintem egy nő sem egy csöves vagy éhezik hogy igy tudjon enni vagy inni egy üdítőt.
2022. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/171 anonim ***** válasza:
97%
Én fizettem már nő létemre első(és utolsó) randin úgy, hogy ittam két üdítőt, a hapsi meg 5 whiskeyt és mikor jött a pincér és elővettem a pénztárcám, egy szóval nem ellenkezett. Láttam a pincéren, hogy még neki is kellemetlem 😃
2022. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/171 anonim ***** válasza:
89%
15 keress vmi.olcso ingyeqrvat a tobbieket meg hagyd békén.
2022. jún. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/171 A kérdező kommentje:

Tehát akkor a "nőknek a konyhában a helye" elavult hímsoviniszta nézet, ezért haladjuk meg, de továbbra is vállalja csak a férfi a költségeket, mert hát az annyira szép dolog. Meggyőztetek.


Én azt hittem, hogy ha a nő dolgozik, akkor ő is fizetőképes, de akkor ezek szerint nem az. Rendben.

2022. jún. 25. 13:56
 20/171 anonim ***** válasza:
74%
Féfi fizet.igy van rendjén. F
2022. jún. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!