Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tinderen házas nőként van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen házas nőként van esélyem normális pasit találni aki nem ítélkezik felettem?

Figyelt kérdés
Az erkolcsoket most hagyjuk és a mierteket is. Esetleg férfiak velemenyet várom itt, hogy ők mit gondolnának egy ilyen nőről. Lehetne-e több mint szex, barátság, viszony?!

2022. jún. 28. 13:19
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Pillanatok alatt tele leszel szeretőkkel. Hajrá!
2022. jún. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%

Ha magamból indulok ki, akkor ha van szimpátia, őszinte kommunikáció a miértekről és jó a másik társaságában lenni mindkét fél szempontjából, akkor részemről lenne létjogosultsága bárminek.

37/F

2022. jún. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
97%
Az ott lévő házas pasik tömegének pl. nincsen joga feletted ítélkezni.
2022. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nem tudtam, hogy házas pasik is fent vannak. Gondolom ezt senki nem írja ki csak hosszas beszélgetés után derül ki? De én pont ezt nem akarom. Én nem szeretnék zsákbamacskat árulni és szivatni senkit. Csak azt sem, hogy kiirom, hogy házas vagyok és mennek a kepernyofotok és gunyolodas.
2022. jún. 28. 13:29
 5/29 A kérdező kommentje:
Egyébként nem feltétlen házas férfit szeretnék, hisz neki titkolozni kell és valószínű épp, hogy egy numerara érne rá. Ez nekem nem jó. Inkább szingli függetlent
2022. jún. 28. 13:32
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, az összes tàrskereső, szexpartner kereső, így a tinder is 80%-ban foglalt pasasokkal van tele. És nyugi, sokan nyíltan hirdetik, max. képet csak privátban látsz róluk, nehogy ismerős ismerőse, netán az asszony megtalálja őket. Mer'az milyen lenne már, ha a fix punci rájönne a tetteikre? Szóval nyugi, ott aztán bőven lesz kapásod.
2022. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Már megint melyik agytröszt incel adta ki magát nőnek?

Azt tudod ugye, hogy először a környékbelièket fogja felhozni, és nem marad titokban sokàig?

2022. jún. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
7. szerintem a kérdező nem okos
2022. jún. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
Na nem mondod, hogy nem marad titok? Mint írtam én nem akarok zsákbamacskat árulni, csak nevetseg tárgya sem lenni.
2022. jún. 28. 14:01
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
Aki komoly kapcsolatot akar, azoknak nagyon minimális része fog belemenni egy szeretői kapcsolatba, főleg olyanba, ami nem titkolózós, hogy még őt ítélje el a nagyközönség. Attól függetlenül, hogy a tinderező férfiak nagy része csak szexet akar, aki vállaltan házas nőnél próbálkozik, azok közül kb. mind.
2022. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!