Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, nektek hány %-ban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek hány %-ban fontos a belső és hányban a külső a szerelemben és a párkapcsolatban ?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 23:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
19%
0 és 100%. Csak mint a nőknek.
2022. júl. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
ostoba kérdés.
2022. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kólauborkával ***** válasza:
98%
A kettöt sajnos nem lehet mérlegre tenni… fontos mind a kettö, de itt nem a “divat”-ra gondolok, meg arra, hogy nagy csöcs és alma segg kell, hanem arra, hogy nekem tetszen az illetö külsöre, de a személyisége is, ha valamelyik nem stimmel nincs is értelme.
2022. júl. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Ez egy olyan dolog amit nem lehet %-ban kifejezni.


A külső a vonzalom szempontjából és a szexuális vágyak szempontjából fontos, mert ezek nélkül hosszabb távon nem fog működni egy párkapcsolat. Fontos, hogy kívánd és akard őt testileg.


A belső pedig, ha nem olyan számodra amibe bele tudsz szeretni és nem tudsz mellette őszintén gondtalanul létezni akkor megint csak nem fog működni hosszabb távon a kapcsolat.


Tudom, hogy talán ma már gáz ilyet mondani, de én sokkalta jobban tudok kívánni egy nőt szexuálisan és általában külsőre is sokkal jobban megtetszik, ha olyan belsővel rendelkezik ami szimpatikus számomra vagy azt érzem rajta, hogy intelligens, tetszik a humora és szívesen vagyok a társaságában.


Tehát egyik sem működik a másik nélkül. Legalábbis jól nem.

2022. júl. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
50-50
2022. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
60% külső, a többi a belső.
2022. júl. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
60% belső és 40% külső
2022. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
Én egy kicsit másképp nézem, ha valaki tetszik külsőre, az akkor is tetszik, ha éppen nem szép. Bár a mai világban az a nyerő, ha valaki jól néz ki, én nem ez alapján választok. Ha a személyisége nem jön be, lehet akármilyen szép, nem tudok hosszútávon vele lenni. De a megfigyeléseim szerint, akik a külsőségekre mennek, azoknak inkább a szex a fontos. Nekem annyiban számít a külső, hogy nem feltétlenül kell szépnek lennie, elég ha nekem tetszik. Viszont a belső nagyon fontos, hogy tudjunk beszélgetni, legyenek közös témáink, közös érdeklődéseink, kompatibilis legyen a személyiségünk egymással. Ritka hogy ezt írom, de nálam a belső felül tudja írni a külsőt.
2022. júl. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
95%

• 60% belső

• 40% külső

2022. júl. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
51%

Külső 100% belső 0%


Azért írtam ezt, mert ha van egy nő, aki abszolút nem tetszik, akkor nem fog menni az egész. Már próbáltam, voltam együtt olyan nővel, aki iránt erős érzelmein voltak, de külsőre abszolút nem volt az esetem, és ezért nem is tudtam rá annyira felizgulni, ami a szexnél gondokat okozott. Tehát ha egy nő abszolút nem az esetem, akkor mindegy, milyen a belsője.

2022. júl. 22. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!