Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, ha a 2. randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha a 2. randi után a nő ír a férfinak és elhívja randizni? Vagy beszélgetés céljából ír rá.

Figyelt kérdés

Megvolt a 2. randi pénteken, azóta eltelt 3 nap és nem írt. Eddig mindkettő randira ő hívott el. Várjak még pár napot vagy írjak? Nagyon ciki? Mit gondol ilyenkor egy férfi? Kérlek nemet és kort írjatok. Elképzelhető hogy azt várja hogy írjak neki?

Köszönöm.



2022. aug. 8. 18:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%
#7 Nem. Én is szoktam várni, ez nem játék, pusztán tudnia kell neki is, hogy kölcsönös a dolog. Nem akar belefutni semmi egyoldalúságba. - Már ha nála is ez a helyzet éppen.
2022. aug. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem a problémádat. Te szeretnél tőle többet is, már volt 2 randi,nyugodtan keresd. Ő is ember, jól esik neki a visszajelzés, hogy érdekled. Ne mindig ő keressem. Valszeg az első 3 napos eltűnés is emiatt volt, hogy érdekled e annyira, hogy keresed. Akkor adott még egy esélyt ennek, keresett. Most lehet nem kapsz. Ebben nincs nyomulás. Írj rá, hogy szia, hogy vagy, mi jót csináltál a napokban stb. A téma majd terelődik a randira, vagy arra, hogy ennyi volt. Az lenne a nyomulás, ha óránként irogatnál, hogy hol van, mit csinál, miért nem ír. Ez nem az.

Jótanács, ha érdekel egy pasi és szeretnél tőle többet, te is keresd őt, ne mindig ő keressen először. Ez egy nagyon jó pozitív visszajelzés. Ha mindig azt várod a másik írjon azzal azt suggalod, hogy élvezed a szitut, de nem akarsz ebbe többet tenni, mert annyira nem izgat a másik.

2022. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
36%

Ha fontos lettél volna neki igazán, már forró lenne a billentyűzet… !

Mikor értitek már meg, ha egy pasinak kell egy nő, akkor az teper, sárkányt öl, hegyet tesz arrébb!

Én max egyszer próbálkoznék, a következő 3 napos szünet alatt kitenném a szűrét!

2022. aug. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
86%

12, te tipikus női válaszoló vagy, ráadásul fiatal is lehetsz…. Ha egy férfi jól érzi magát egy randin, nem tart egyszerre több vasat a tűzben,, a lány pozitív, a randin szinten látszik, hogy jól érzi magát és nyitott a folytatásra, akkor az a férfi JELENTKEZNi fog!

Ellenben ha nem teszi, annak oka van. Ez nem a női nyomulástól fog megváltozni….pláne, hogy itt nem egy töketlen lúzerről van szó!

2022. aug. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Sajnos nem kaptam egyértelmű választ. #14 - az a helyzet, hogy sajnos ő töketlen lúzer egy kicsit. 41 elmúlt, szüleivel lakik. És nagyon nagyon gátlásos, izgulós. Mindig szakad róla a víz. Szegényem. :( De én szeretem őt... hosszú sztori ez. Tavaly én írogattam neki, mert annyira bele voltam/vagyok zúgva. Aztán 3 hónap beszélgetés után megírta, hogy nem akar tőlem semmit. (mi munkatársak voltunk, de őt kirúgták a próbaidő alatt, mert nagyon izgulós) és azt írta, hogy számára csak egy volt kolléga vagyok.

Aztán 2 hete csak úgy randira hívott. Megvolt a második randi pénteken, de azóta semmi. :( Én szeretném, hogy legyen folytatás. :(

És ezért nem merek megint írni neki, mert egyszer már visszautasított. Mit tegyek??? Mit???? Annyira félek, hogy többet nem látom. :(:( Csak sírok és sírok. :(

2022. aug. 9. 07:59
 16/20 anonim ***** válasza:
44%

15. Erről beszélek! Ez a férfi NEM AKAR tőled semmit!!!! Ha töketlen lúzer lenne, akkor egy randira sem hívott volna!

Ez elhiszem, hogy fáj, főleg, hogy vissza is utasított, de szerintem ennél ne süllyedj mélyebbre, hogy rámászol….:( ezzel max egy két szexet fogsz kicsikarni utána mész a levesbe! Az, hogy ennek a pasinak nem vagy értékes, ez nem azt jelenti, hogy te magad nem vagy az!

A sírás pedig tisztít, segít! Inkább magadba fektess, ahelyett, hogy ezt az manust hajkurászod, aki a leírás alapján elég bolhás lehet…

Magadba fektess kívül belül. Fodrász, ruhavásárlás, barátnők, sport, önismeret, nőiség. Így lesz esélyed egy normális fazont szerezni.

2022. aug. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Folyton online van. :(( És nem ír. Elengedem őt. Döntöttem.

Köszönöm a válaszokat.


Sziasztok


Gabi

2022. aug. 9. 11:27
 18/20 anonim ***** válasza:
62%

Hát szerintem meg simán írhatnál neki, én nem értem ezt a drámát

.

2022. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
49%
18, mert ostoba vagy…
2022. aug. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Nem könnyű jó tanácsot adni, helyzetekben okosnak lenni. Ahány ember, annyi tapasztalat, annyi meglátás. Bár lenne egy könyv amiben le van írva, hogy most mit kell tenni. De nincsen sajnos. A szívemre hallgatva, úgy döntöttem, hogy nem írok neki. Elég nehéz gátlásos ember, nagyon szótlan.
2022. aug. 9. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!