Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiakhoz szól a kérdésem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakhoz szól a kérdésem elsősorban. Mennyire elfogadott a részetekről a házassági/élettársi vagyonjogi szerződés?

Figyelt kérdés

Összeköltözés, illetve házasságkötés előtt?

27N



2019. máj. 4. 21:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%
nem élek vele.40f
2019. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, elfogadom, ha szeretné a másik.
2019. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem egy jó dolog. De én ilyen házirend félét is írnék, hogy senki ne kényelmesedjen nagyon el. :D

32/f

2019. máj. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem akarok házasságot, de szerződéssel talán meggyőzhető lennék. Szóval, mondhatni házassághoz alap.
2019. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
59%
Egyébként ez csak felerősítené bennem azt, hogy ne bízzak meg senkiben.
2019. máj. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%
Ha a férfi milliárdos akkor esetleg ajánlott a szerződés, főleg ha smucig is az illető és sajnálja a feleségétől a pénzt. Na de havi 100.000 ft-os fizetés mellett röhej. Én férfi létemre sose csinálnék ilyen szerződést, mert amikor összejöttem valakivel onnantól kezdve ami az enyém az az övé, ha meg feleségem lesz akkor még jobban igaz ez az állítás. De például ha a nő mondaná ezt hogy szerződést akar akkor abban a pillanatban otthagynám. Én nem üzleti partnert akarok, hanem egy társat akivel mindenem megosztom.
2019. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
76%
Teljes mértékben elfogadott, ha ő így gondolja. Nekem sem lenne kifogásom ellene.
2019. máj. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Ezt tök értem, amit mondasz utolsó, viszont mi van ha váltok jó sok év múlva, akkor is ezt fogod mondani, úgy, hogy lehet millióid fogják bánni?:D
2019. máj. 4. 21:49
 9/17 anonim ***** válasza:
72%
Semmi baj vele. Az érzelmeken túl legyen agyunk is. 31F
2019. máj. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Ezen most jót nevettem! Nővérem nagyszerű párja ezt úgy hozta fel (hetente egyszer találkoznak) hogy ő senkinek nem akar semmit állni úgyhogy házassági szerződést akar. A vicc az egészben az hogy a baleknak még munkája sincs jóformán és semmi vagyona. Hát, vannak ilyen sérült elmék.
2019. máj. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!