Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért viselkedett velem így a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedett velem így a csaj?

Figyelt kérdés
A nő idősebb nálam 10 évvel, elmondtam neki, hogy miket tennék vele, hogyan elégíteném ki. Hogy csak vele foglalkoznék, és higgye el, hogy nagy méretekkel rendelkezem, és hogy nagy orgazmusai lehetnének rajtam meg minden. Tényleg nagyon szeretném őt kielégíteni. Erre közölte hogy “köszönöm az ajánlatod, de boldog házasságban élek”. Aztán másnap bejött a férje az irodába, és ahogy ment a főnök irodája felé rám nézett és így elmosolyodott mintha próbálna nem nevetni. Tehát az a nő még a férjének is elmondta, hogy ki kezdett vele egy pasi? Ez nem idiótaság? Mármint nem fél, hogy a férje féltékeny lesz??? 18F

2022. aug. 22. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te sem gondoltad komolyan hogy egy férfi egy kanos tinifiúra lesz féltékeny..
2022. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy boldog házasságban bizony megosztjuk ezeket egymással, és természetesen nem leszünk féltékenyek, mert egy éretlen kisfiúnak (vagy kislánynak, vagy bárki másnak) megtetszett a másik.
2022. aug. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, de éretlen kisgyerek vagy. Amúgy is szánalmas, ha egy fiú arról beszél, hogy valakit hogy elégítene ki, ha az adott személyhez amúgy nincs is köze. A nő helyében én is jót nevettem volna rajtad, mert ez nevetséges.

És nem meglepő, ha elmondta a férjének, én is ezt tenném. Egy férfi pedig persze, hogy nem féltékeny egy gyerekre.

2022. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Haver, te 15 lehetsz, kicsi gyíkkal és ehhez méltó IQ- val. Egy kecske kell neked, az a te szinted.


F, 39

2022. aug. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
te tényleg ennyire hülye vagy, hogy ismered a nő férjét, de mégis kikezdesz vele?
2022. aug. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Ezzel nyitni eléggé durva, megérdemled. Neked sem lesz barátnőd egy ideig.
2022. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
Lehet vagy 15 centis pélód te szros
2022. aug. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Férfiakat is kielégítesz, ha fizetnek neked?
2022. aug. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is jót nevettem volna! Ugyan én 23 leszek, de nálam is próbálkozott 18 éves. A nőknek ez tényleg így kisgyerekesnek tűnik.. :D
2022. aug. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!