Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek mi lehet ebből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ebből?

Figyelt kérdés

Meg ismerkedtem 3 hónapja egy sráccal és nem tudom jelenleg mi van köztünk. KB 2 hónapja csókoloztunk elösszőr, és utána mondta nekem hogy ő szeretne egyenlőre inkább barátság extrákkal kapcsolatot, kicsit megrémültem de tetszett a gondolat mert még nem volt ilyenben részem. és bele mentem. Azóta eltelt a nyár és én bele szerettem, de nemrég jött fel témának a kapcsolat, hogy szeretne e? És nem tudja... ez volt a válasz, de minden találkozón fogja a kezem úgy sétálunk, járunk éttermekbe, és úgy látom rajta hogy akarná a kapcsolatot. Lényegében úgy viselkedünk mint akik kapcsoalatban vannak csak nincsen kimondva. Nem ismerkedünk mással, nem találkozunk mással így, megbeszélünk mindent (családiassabb dolgokat is) megoszt velem. De akárhányszor feljön témának a kapcsolat elzárkózik a témától és azt mondja nem tudja mit akar. De mégis mintha kapcsolatban lennénk de mégse.... Mit tegyek szerintetek? Mert én már bele szerettem és nem tudom hogy hozzam fel neki a témát úgy hogy nem ilyesszem el... Minden nap ír minden nap reggeltől estig beszélgetünk és folyton jó reggelt üzenet vár és nincs este hogy nem köszönjük el egymástól. Ti mit tennétek? Hogy hozzám fel? Hogy vegyem rá hogy kapcsolaltot akarjon velem?

Nem feküdtünk még le egymással csak egyéb más dolgokat csinálunk, és mondta is a srác hogy nem akar csinálni semmi olyat amibe én nem eggyezem bele.



2022. szept. 1. 23:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Borzasztóan szenvedni fogsz, pont mint én jelenleg. Írj, ha érdekel a sztorim, férfi részről. Lehet, hogy csak holnap válaszolok, mert már részeg vagyok megint.
2022. szept. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ha egy férfi akar egy nőt, ott nem a nemtudom a válasz. Kedvel, de nem kellesz eléggé
2022. szept. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Addig jó leszel neki míg nem jön egy jobb nő. De legalább nem hiteget valami komolyabb dologgal. Nem akar tőked semmit. Se most se kesőbb.
2022. szept. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Pont ma írta hogy nem érzi a szikrát ahhoz hogy kapcsolat legyen ebből :( mit tegyek? Próbálkoztak még hátha? Vagy próbáljam elengedni?
2022. szept. 2. 13:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Elengedés. Finoman elutasitott
2022. szept. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!