Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell férfiként beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell férfiként beszélni egy nővel?

Figyelt kérdés
Valahogy nem sikerül tovább jutnom annál hogy "mi a hobbid" , "mivel foglalkozol" tehát ilyesmi beszedtémáknál, ami mint ember és ember között zajlik, de miről és hogyan beszéljek egy nővel ahhoz, hogy az ember helyett a férfi beszéljen belőlem, belőle pedig az ember helyett a nő válaszoljon? Mit tudnak azok a férfiak akik bárhol bármikor megszólítanak egy nőt, és egyből a nő tudatalattiját szólítják meg, nem az elméjét?

2022. szept. 11. 19:48
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Ilyen nincs.
2022. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%

"Hogyan kell férfiként beszélni egy nővel?"


A kinézeteddel. Nőknek aztán rohadtul mindegy mit mondasz nekik, jól kell kinézni. Csajozás ennyire egyszerű.

2022. szept. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

Osztom 2-at

Barátom is jol néz ki ha csak 2 szot is mesél magárol társaságban, a másik nemből már dől is az interaktiv kommunikacio, csak ugy csiripelnek, be vannak sózva, meg dobalgatják magukat.

A barátomnak az össz dolga csupán a kommunikacio fenntartása, azaz amikor elakad a nő, vagy kifogy a mondanivalojábol, a barátom csak tovabbgördíti a témát, vagy bedob új témát, a csaj megint csiripel tovább.


Más férfiaknak is elég szinte csak mosolyogni és mondani 2 szót.

2022. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Wow, mint mikor a jó csajtól áll a faszotok? Micsoda felfedezés így 2022-ben.
2022. szept. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy bonyolult kérdés, bármilyen egyszerű kérdésként fogalmazod meg.

Az én(40F) tapasztalatom az, hogy kizárólag abban az esetben jön össze a csaj(szövegtől teljesen függetlenül), ha ő jobban akarja, mint Te.

Ezt tessék a helyén érteni.

Viszont könnyű kiextrapolálni belőle, hogy mi a teendő, ha segíteni akarsz magadon: olyan csajokat kell becserkészni, akik első látásra SEM jönnek be neked.

Ezeket meglepő eredményességgel fogodu tudni felszedni, megdugni és akár össze is törni a szívüket(whatever makes you happy).

Amint ebből a tapasztalatból megtanultad, amit meg lehet, nekifeküdhetsz a téged valóban érdeklő lányok sorának, mert már tudod, hogy ilyen íze van a győzelemnek, így kellően fel van vértezve az egód.


A konkrét kérdésedre a válasz: a téma legyen spontán, függjön a csaj paramétereitől, pl. nagyok a mellei: "Szervusz Y, imádom a hatalmas fülbevalóidat. Kitől kaptad őket?

... Mást is kaptál tőle, ami hasonlóan lenyűgöző?"

Esetleg ha szép a mosolya: "Szia Y, egy fogkrém-reklámot forgat a cégem a következő hónapban és azt az ukázt kaptam, hogy találnom kell egy gyönyörű mosolyú lányt szerdáig, különben ki vagyok rúgva. Tudnál segíteni, van esetleg olyan ismerősöd, aki megfelelhet?"


Én tudom, hogy amit leírtam, az automatikusan nőgyűlölőnek lesz mondva, de ez ne vegye el a kedved. A nők attól tojnak be a legjobban, ha valaki a veséjükbe lát, ki tudja játsszani őket.

Márpedig a nők a pofátlanság és humor keverékére nedvesednek.(ebből szigorúan egyet fognak bevallani)

2022. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%

#5


"Márpedig a nők a pofátlanság és humor keverékére nedvesednek.(ebből szigorúan egyet fognak bevallani)"

Inkább csak a jó kinézetre (meg a pénzre és a nagy faszra).


Viszont az első fele a javaslatodnak (szinten aluli nők hülyítése), az nagyon jó tanács, azokat kedved kénye szerint használhatod. Én is ezt javaslom.

2022. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6

Nem, én tartom, hogy nem a külső vagy a nagy farok a kulcs.

Tudod, van a nőknek pár nehéz poggyásza, ami a párkeresést illeti.

Elsőnek ott van a tény, hogy minden egyes dugással jóval többet kockáztatnak, mint mi(igen, a terhesség mellett az itélekzést is értem ez alatt).

Nehéz megtalálni a megfelelő(hát még az ideális) partnert.

A mi esetünkben azonban eléggé szembetűnő és eltagadhatatlan, ha a lánynak megvannak a kívánt tulajdonságai.

Vö. azzal, hogy mi kell egy nőnek?

A nők egyrészt anyagi biztonságot akarnak(értelmes, népszerű, sikeres, vagyonos, humoros, stb.), másrészt a szexben egész meglepő módon nem annak élvezeti értékét keresik. Ennek oka az evolúció, ami a fiatal lányok szexusát igencsak alacsonyan tartja, később emeli csak fel a férfiak szintjére, majd afölé.

A nők - 40 alatt kb. semelyik - nem igazán élvezi a szexet a hagyományos férfi-értékelés szerint. Ha viszont nem élvezik, mégis miért csinálják?

Egyszerű: mert irgalmatlan sok dolgot kaphatnak meg rajta keresztül. Olyan kapuk nyílnak meg, amikért máskülönben éveken át kéne szívniuk.

Pl. az egyik legtipikusabb az az érzés, hogy "itt ez a meredező farok és ez a fátyolos tekintet. Ez a hím itt, ma senki mást nem kíván jobban, mint Engem!"


Egy kutatásban olvastam, hogy a nők kb. 234 különböző okból képesek dugni. Minekünk elég az az egy...

Másrészt viszont, akinek 234 oka van valamire, annak valójában egy sincs.

Viszont adva van 234 gyönyörű lehetőség a manipulációra ;)

2022. szept. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez valami szar PUA?



38F incel

2022. szept. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez igy van 7

(Egy nő)

2022. szept. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Tudom...

2022. szept. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!