Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire nem vagyok neki fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok a szeretője egy pasinak. Az elején nagyon érdeklődő volt, sokat kérdezett. Aztán eléggé megismerkedtünk, sok mindent megbeszéltünk. Sajnos a nyáron kissé eltàvolodtunk egymástól egy kis időre, de már azóta pár találka megesett. Nagyon jó vele a szex. Ha együtt vagyunk rengeteget csókolozunk. A legutolsó találkozásunkor írtó vad, de egyben romantikus szeretkezés volt. Viszont amint vége lett, kissé lerázónak tűnt, hogy ő fáradt, blablabla. Viszont csókkal búcsúzott el…

Pár nap múlva beszéltünk messengeren, céloztam egy következő találkozóra és annyival válaszolt, hogy ő elutazik…

Szóval jelenleg nem tudom hol állunk. Tisztában vagyok a szeretői viszonnyal. De ha fontosabb a párja akkor ne tartson, ez ennyire egyszerű. Számtalanszor mondtam már nem állok közéjük, ha úgy érzi már csak a terhére vagyok… de ez a gyerekes játszma 27 évesen…



2022. szept. 16. 00:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem fogom megérteni ezt a szeretői dolgot. Ha a párjával van miért csalja? Ha csalni akarja, miért nem szakít vele? Egyik lábbal itt, a másikkal ott. Mire jó ez?
2022. szept. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Csak kérdezz rá nála őszintén. Legrövidebb és legérettebb mód lenne ennek a tisztázására.
2022. szept. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

"De ha fontosabb a párja akkor ne tartson, ez ennyire egyszerű."


Na nekem itt olvadt le az agyam.


Jaja, kérdezzen rá őszintén , mert a szeretői kapcsolatok csupa őszintesègről szólnak.

2022. szept. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Úgy állunk, hogy két nőt kúrok egyszerre, te csak másodhegedűs lehetsz.
2022. szept. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

ez mindig csak a szexről szolt, nem is értem mit hittél h majd fontos leszel neki vagy több mint egy öntisztitó szexuális segédeszköznél ?

ő szexet kapot és ezt is akart

te szexet kaptál de többet éreztél bele, vagy akartál/akarsz

most jutott el odáig h vagy rád unt, vagy lett másik akivel most nagyon tolják szimplán azért mert másabb ujabb fiatalabb stb.

szoval igen, nem vagy neki fontos

de az átlag így bánik a ri.bancokkal, mit is vártál most komolyan...

2022. szept. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Mind a ketten hülyék vagytok🤣Egyik részről nem értem, hogy lehet egy nőnek annyira kicsi önbecsülése, hogy belemegy egy szeretői viszonyba, aztán még sóvárog is egy ilyen “főnyeremény” pasi után, nincs elég szingli pasi? Vagy nincs legalább egy kicsi eszed? Másik oldalról pedig azt nem értettem soha, hogy ha valaki képtelen annyira szeretni a párját, hogy ne csalja és alázza meg, akkor minek van vele? Nincs pénze a rezsire és kell valaki, akivel felezhet vagy mi a franc? Soha nem értettem, mi a jó ebben.
2022. szept. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ezt a szeretősdit mindenki a saját bőrén tanulja meg.


Hiába kérdezik meg belemenjenek e...hiába a tanácsok úgy is belemegy aztán jön a sírás meg picsogás.

2022. szept. 16. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Mathus ***** válasza:
69%

a kérdésre és a válaszokra: a sok buta, lompos feleség nem fogja fel, hogy a szeretői viszony az NEM a szexről szól (a kérdező sem hetente hétszer van együtt a barátjával). hanem a szeretetről, az elfogadásról és az őszinteségről. a szex- és szeretetmegvonással pont ezeknek a kapcsolatoknak készítik elő a terepet.

nem hiszem, hogy "elfáradt" volna a viszony, inkább csak időben és erőforrásban ennyi van benne. de ha ezt a kevés időt ilyen mélyen tudjátok megélni, akkor maradjatok meg egymásnak. itt nincsenek szintek, meg hasonlók, inkább fogd fel úgy, hogy a kettőtök kapcsolata a ti saját világotok.

2022. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
70%
Ha valóban fontos lennél neki akkor nem szeretőként tartana, hanem rég szétment volna a párjávál és veled lenne. Tehát szexre kellesz neki, másra nem. Minden más csak rizsa. Bármennyire is fájó, de ez az igazság.
2022. szept. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
56%

"Tisztában vagyok a szeretői viszonnyal."


Ezek szerint nem vagy tisztában vele, mert az ilyen viszony pont arról szól, hogy másra nem kellesz, csak pár jó d.ugásra. Te valami miatt most elkezdtél többet képzelni a dologba, "számon kéred", ő meg azért koptat le, mert terhes neki, hogy nyomulsz, de nem nyilván nem fogja a szemedbe mondani, mert esetleg megkockáztatja, hogy bekavarsz az életébe bosszúból. Nem kellesz neki párként, mit nem értesz ezen?

2022. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!