Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ennyire nem vagyok neki fontos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire nem vagyok neki fontos?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyok a szeretője egy pasinak. Az elején nagyon érdeklődő volt, sokat kérdezett. Aztán eléggé megismerkedtünk, sok mindent megbeszéltünk. Sajnos a nyáron kissé eltàvolodtunk egymástól egy kis időre, de már azóta pár találka megesett. Nagyon jó vele a szex. Ha együtt vagyunk rengeteget csókolozunk. A legutolsó találkozásunkor írtó vad, de egyben romantikus szeretkezés volt. Viszont amint vége lett, kissé lerázónak tűnt, hogy ő fáradt, blablabla. Viszont csókkal búcsúzott el…

Pár nap múlva beszéltünk messengeren, céloztam egy következő találkozóra és annyival válaszolt, hogy ő elutazik…

Szóval jelenleg nem tudom hol állunk. Tisztában vagyok a szeretői viszonnyal. De ha fontosabb a párja akkor ne tartson, ez ennyire egyszerű. Számtalanszor mondtam már nem állok közéjük, ha úgy érzi már csak a terhére vagyok… de ez a gyerekes játszma 27 évesen…



2022. szept. 16. 00:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

"Tisztában vagyok a szeretői viszonnyal. De ha fontosabb a párja akkor ne tartson, ez ennyire egyszerű."


Annyira azért nem lehetsz tisztában a szeretői viszonnyal, ha az a nagyon alapvető információ nincs meg, hogy egy szeretői viszony eleve arról szól, hogy fontosabb a párja, a szerető meg kielégít egy szükségletet, nem pedig fordítva.


Szóval ne tarts szeretőt, ha ez zavar.


"Számtalanszor mondtam már nem állok közéjük, ha úgy érzi már csak a terhére vagyok."


Miért lennél a terhére?


Szexre kapható vagy, nem kell túl sok erőfeszítést beletolnia, hogy ágyba vigyen.


"de ez a gyerekes játszma 27 évesen"


Szerinted mi ebben szerinted a játszma?

2022. szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#8

Válásról hallottál már?

2022. szept. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmiféle játszma, jó volt neki a kellemes társaság és a jó szex párszor, kötetlenül,amikor nem kellettél nyáron - gondolom, elvolt a nyaralással, meg egyebekkel a családjával -, akkor hanyagolt, majd most újra elővett, aztán hogy elkezdted zaklatni a hül.yeségeiddel, visszavonulót fújt. Nektek nem párkapcsolatotok van/volt, hogy természetes igényed lehessen arra, hogy fejlődjön a kapcsolat, hanem csak a szerető vagy. Ennyi. Ha nem felel meg, keress egy független embert, akinek TE magad is kellesz, és nemcsak az a pár gondtalan óra, amíg levezeti a stresszt.
2022. szept. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A szeretoi viszony szerintem nem minden esetben a dugasrol szol...van aki csak azert lep felre, de vvan aki tenyleg beleszeret a szeretojebe, csak nehezen lepnek ki a komfortzonabol, meg sokszor visszahuzo tenyezo a csalad.
2022. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Te mit vársz, mit remélsz ettől a szeretői viszonytól?


Mi a közös jövőképetek?

2022. szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"De ha fontosabb a párja akkor ne tartson, ez ennyire egyszerű."


Miért ne "tartana", ha neki ez így megfelel?


Amit leírtál, az alapján neki pont jó így, nincsen hiányérzete.


Amit akar tőled, azt megkapja.


Az írásod alapján Te vagy az, akinek hiányérzete van, akinek fáj valami, aki megbántva - nem tudhatom, de esetleg időnként talán megalázva - érzi magát ebben a viszonyban, aki talán többet lát bele, vagy többet remél ettől, mit amit kap, mint amit valaha is kaphat ebben a viszonyban egy férfitől, akinek egy másik nő fontosabb.


Ami neked fáj, a másiknak pedig jó, abból miért ő lépne ki?


Miért nem te?

2022. szept. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"De ha fontosabb a párja akkor ne tartson, ez ennyire egyszerű."


Abba belegondoltál, hogy ha ez így működne, akkor nem létezne szeretői viszony?

2022. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!