Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek jó döntés volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó döntés volt vagy nem?

Figyelt kérdés

Hát az van hogy van egy lány aki össze akart jönni velem de kikosaraztam mivel még egyáltalán nem ismertem és elötte szerettem volna megismerni... Tehát azóta is beszélünk eleinte sokat mostanában keveset de tegnap célzott rá hogy még mindig öszejönne velem meg faggatott hogy van e valakim. Mondtam nincs erre ő ilyen nagyképűen mondta hogy neki van de csak addig van velem még nemtalál normálisabat. Erre én tehát csak kihasználod erre mondta hogy igen de én többre kelettem volna. De engem meg ez zavar mert ha ezt nem mondta volna sztem adtam volna neki egy esélyt de ez volt a vége én úgy érzem. Elösször is kb 1óra kocsiázásra lakik és én már nehezen tudok megbízni bárkinem is és hát sztem nem működött volna + zavart hogy 18 éves és már volt neki 3 éves kapcsolata eljegyezték őt ezen felül én már a 9. lennék neki...aztán ahogy dumáltunk elszólta magát hogy gyógyszereket szed de azt nem mondta el mjet és mire. Na és a lényeg hogy hát így utólag ahogy megismertem őt jobban hát a személyisége sem épp nyerő nálam és persze az hogy most csak kihasznál egy srácot még nem talál mást... És hát én úgy döntöttem hogy nem szeretnék tőle semmit de ellemben ő tőlem igen:S és most kicsit elbizonytalanodtam hogy jódöntés volt e vagy nem? mivel már régóta nincs senkim és szeretnék vkivel összejönni csakhát eddig nem sikerült most meg egyből kikosaraztam az első lányt akivel összejöhetne... De nah most mit csináljak vele ha azok a dolgok zavarnak...

19/F


2010. szept. 26. 09:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne kapkodj!Nem kell azért kapcsolatba menekülnöd mert jo ideje egyedül vagy!

Lesz más.ha ugy érzed már nem érdekel ez a lány téged annyira akkor ne eröltesd mert nem csak öt de magad is becsapod ezzel.Légy erös,kitartó,hidd el ettöl csak jobb jöhet.Ne add fel a keresést.Egy gyogyszeres hibbant nötöl mit akarhatsz??:)

22/L

2010. szept. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem köszi első válaszoló nem adom fel vagy is még nem:D... Hát hogy mit akarok tőle hát nem tom de ezeket mégcsak nemrég tudtam meg róla. Elkapkodni meg nem akarok semmit igazad van nála csak jobb jöhet remélem:)...
2010. szept. 26. 09:25
 3/4 anonim ***** válasza:

ismét én az elsö válaszolo.

Gondolj bele,ha most ilyeneket tudtál meg rola késöbb mik derülhetnek még ki?:)


Jobbak vannak csak,rosszabak nincsennek:)

2010. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nah igen ez meg a másik hogy mit tudok még meg róla... De sztem már semmit:D mert hát végül is nem akarok már tőle semmit.
2010. szept. 26. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!