Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Amikor megismerkedtetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor megismerkedtetek a barátotokkal, párotokkal milyen illatot tettetek fel magatokra? Randikon milyen illatokkal érzitek magatokat magabiztosnak?

Figyelt kérdés
Holnap lesz az első randim egy pasival és ma megyek a barátnőmmel parfümöt venni..Kérlek segítsetek, miket próbáljak ki feltétlenül, ami szerintetek jó?Ez nagyban megkönnyítené a választásom.(A barátnőm ízlésében sajnos nem bízhatok)
2010. szept. 26. 12:31
1 2
 11/17 anonim válasza:
100%

Fiú vagyok, de a bnőmön lila Puma volt 1.randin.

Most La Rive parfümöt használ!

Ezt nagyon imádom rajta. :))

2010. szept. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár ezek nem megismerkedős illatok de úgy vettem észre,hogy bejönnek az ellenkező nemnek:


Bvlgari- Jasmin noir (ez elég drága)

Lancome- Trésor In love

2010. szept. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%

12:57: Először úgy olvastam, h az illatom miatt maradt velem! XDXD

(előző vagyok)

2010. szept. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Viszont vannak emberek, Akik nem szeretik az eros illatokat.


Olyat tegyel magadra, amit Te valasztottal, a Te izlesed szerint.

2010. szept. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Irányadónak jók az itt ajánlott illatok, viszont minden illat mindenkin más.

Majd ne feltétlen a barátnőd választására hagyatkozzál. Akkor jó a parfüm-választás, ha az illat úgymond eggyéolvad veled. Hogy ez melyik illat? Majd ha szagolgatod őket, akkor meg fogod érezni. Amelyikről úgy érzed, hogy az valóban tükrözi az egyéniségedet. Ha sikerül kiválasztani valóban egy megfelelőt, akkor majd nem azt fogja mondani a srác, hogy de jó illatú parfümöd van, hanem azt, hogy de jó illatod van. Biztos érted a különbséget.

2010. szept. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13:09

Köszi szépen :) Szép baleset lett volna ha csak azért maradt volna velem:D

2010. szept. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik normális válaszokat adnak..aki meg csak okoskodik..hát annak a válaszával nem sokra jutottam..
2010. szept. 26. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!