Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan mondjam meg a férfinak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férfinak, akivel ismerkedek, hogy már nem menstruálok?

Figyelt kérdés
Most kaptam a "hírt", a nőgyógyászomtól, hogy a petefészkeim teljesen kiürültek, nem is fogok már menstruálni, hiába, hogy csak 40 éves vagyok. Ehhez mit szól egy férfi, akinek tetszem? Elriad? Nagyon félek, hogy öregnek fog tartani :( Pedig fiatalos vagyok, sportolok, 30 körülinek nézek ki, de mégis..

2022. szept. 29. 18:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akar gyereket, akkor semmit. Még örülni is fog, hogy felszabadultan szexelhettek.
2022. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Most őszintén, egy pasinak akivel csak ismerkedsz, ehhez mégis mi köze van? Annyi érinti őt ebből, hogy nem akarsz/tudsz gyereket vállalni, ezt így is mondd el neki ha szóba kerül, egyébiránt magasról tesz rá, ő max örülni fog neki, hogy nem kell a pirosbetűs napokhoz igazítani semmilyen randiprogramot.

A petefészek kiürülése pedig sajnos nem múlik azon, hogy ki mennyire fiatalos vagy öreges, emiatt ne érezd magad öregebbnek, mint egyébként éreznéd.

2022. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
97%
Elég, ha csak annyit beszéltek meg, hogy akar-e gyereket. Ha igen, akkor mond el neki, nyíltan!
2022. szept. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Attól is függ, mennyire mély az ismeretségetek. Nehéz belőni, hogy az ilyen témákat mikor és hogyan alkalmas tálalni, de ha már úgy érzed, hogy lehet erről beszélni, akkor mondd el neki őszintén, hogy ez a helyzet. Persze mindenki máshogyan reagálhat erre a hírre, de szerintem egy intelligens férfi nem lesz bunkó, még akkor sem, ha ő esetleg szeretne gyereket.
2022. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
45%

Ez csak pozitívum. Terhességmegelőzés - kipipálva, változókor - kipipálva.


Mennyi olyan nő van a korosztályodban, aki cserélne veled...

2022. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Sehogy, ez ismerkedéskor még nem téma. Azt viszont érdemes megkérdezni, hogy akar -e gyereket, illetve elmondani, hogy te biztosan nem fogsz szülni.
2022. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem mondanám meg, semmi köze hozzá egyelőre. Már csak azért sem mondanám meg mert úgysem fekszem le újjal gumi nélkül, márpedig a meddőség hallatán vérszemet kapnak és erőltetik, a fertőzések nem is érdeklik őket.

Egyszer szedtem kb 18-19 évesen kb fél évig Diane35-öt de nem fogamzásgátlás miatt mert nem volt fix barátom, de soha senkinek nem mondtam meg mert akkor jött volna a hiszti. Húzzon gumit.

2022. szept. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a pozitív válaszokat! Még csak két hete ismerkedünk, randizunk, de magas a vonzalom, eddíg úgy tűnik nagyon is összeillünk. Hamarosan megtörténik a szex is, így lassan beszélni kellene a diagnózisomról. Gyereket nem szeretne, van már 2 kislánya a korábbi kapcsolatából, nekem pedig egy 16 éves lányom. Szerintem maga az információ kiábrándító, ez az öregedés első jele :( szerintem egy férfinak is ez jut eszébe, ha meghallja, hogy már nincs menzesz.
2022. szept. 29. 19:08
 9/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell most ezt így közölni. Ha gyereket nem akar még, akkor ráér ez.
2022. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
88%
Ha gyereket nem akar már*
2022. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!