Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha most lesz az elso talink,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha most lesz az elso talink, es menstrualok elmondjam a pasinak? Nem feltetlen szex miatt, csak hogy tudja, pl hogy miert vagyok nyugosebb

Figyelt kérdés

2019. szept. 12. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ne szólj neki. 2 órát csak kibírsz úgy normálisan viselkedve.
2019. szept. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Első talnin, minek mondanád el, mi köze van hozzá?
2019. szept. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem megérti azt, hogy nyűgös vagy, ennek sok oka lehet, akár kialvatlanság, stb. nem kell részletezni. Viszont a nyűgösséget sem kell túlzásba vinni arra hivatkozva, hogy menstruálsz. Érdekes, rajtam sosem szokott olyan hangsúlyosan látszani, hogy épp havim van, képes vagyok normálisan viselkedni ilyen napokon is..
2019. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Abszolút nem, teljesen magánügy. Kb. olyan, mintha bejelentenéd, hogy milyet kakiltál reggel.
2019. szept. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Csak tudsz disztingválni egy pár órát nem? Ha jól érzed magad a randin akkor valószínűleg el is fogod felejteni, hogy megvan. Szerintem ez nem az a dolog amit első randin a kiszemelt orrára kötnék pedig amúgy semmi szégyellnivaló nincs benne.
2019. szept. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem ezzel nagyon zavarba ejtenéd, ne tedd!

A saját komfortodra figyelj, olyan helyre menjetek, ahol tudsz betétet/tampont cserélni, kényelmes ruhát vegyél, ami nem szorítja a hasad, esetleg ha görcsölős vagy megelőzésként is bevehetsz görcsoldót. (A nyűgösséget és sem értem.)

2019. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Első talin van egyéb téma is amiről beszélni.Amúgy meg ilyenkor mindenki feszültebb mint máskor,nem kell a tudtára adni,hogy menstruálsz.
2019. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
Kit érdekel, hogy első talin menstruálsz? Ez minden hónapban megvan, lassan hozzá kellett volna szokni, mintha valami nagy probléma lenne-,-. Érdekes, lány ismerőseim körében senkiről sem szokott feltűnni, hogy éppen menstruál, ez természetes dolog, mint a kakilás-pisilés, nem valami nagy esemény.
2019. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
25%
Én áttenném. Első pár napban nem akarnék menni, nekem akkor elég azon izgulni, hogy ne ázzak át. Randin csak arra gondolnék, hogy felállok, és Niagara.
2019. szept. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges. Felnőtt nő vagy. Munkahelyen is bejelented mondjuk az ügyfeleknek, tárgyaló partnereknek, hogy bocsika, most éppen menstruálok?
2019. szept. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!