Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Melyik volt életed legrosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik volt életed legrosszabb vagy legkínosabb randija?

Figyelt kérdés
Mi történt?

2022. okt. 2. 01:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nő vagy férfi vagy kérdező??
2022. okt. 2. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Hans Pötterman ***** válasza:
0%
Nem volt ilyen
2022. okt. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Találkoztunk egy férfivel akivel online ismerkedtünk. Nyögvenyelős volt már online is, nem volt meg az összhang aztán abbanaradt a beszélgetés. Majd 1 hét után újra rámírt, beszéltünk, elhalt. Majd újra. Ezt eljátszottunk párszor majd egyszer elhívott találkozni. Igazábol tudtam, hogy nem akarok tőle semmit, de kíváncsiságból elmentem.

Udvarias volt, kedves, de személyesen sem volt összhang. Talán az is rontotta a helyzetet, hogy ott lebegett a 'randi' szó annak minden elvárásával. Úgy, hogy nem volt köztünk semmi kémia. Próbáltunk beszélgetni, de nehézkes volt, sok volt a kínos csend. 1 órat ültünk, már azon gondolkodtam, hogyan léphetnék le úgy hogy nem leszek bunkó, mire rakérdezett, hogy induljunk-e. Nagyon megörültem:D


Elköszöntünk és többet nem találkoztunk. Udvariasak voltunk, kedvesek. De amikor ott ültök egymással szemben, tudjátok hogy beszélni KELLENE valamiről de nem jön semmi, az ciki.

2022. okt. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Soha nem randiztam:(
2022. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kínos volt csak, mert félreértettek. Az történt, hogy neten megismerkedtem egy roppant bájosan telt hölggyel, írogatás, telefon, videócset, majd megbeszéltük, hogy randi: felveszem valahol kocsival és beülünk egy nyugis helyre élőben ismerkedni. Már majdnem odaértem helyszínre, de közben eleresztettem egy iszonyú galambot a kocsiban. Gondoltam, így mégse szálljon be, ezért leengedett ablakkal mentem egy kört, hogy kiszellőzzön. (Láttam, hogy ő ott van, de nem akadt össze a tekintetünk.) Mikor leparkoltam és odaléptem hozzá, közölte, hogy nem megy velem sehova, mert bunkóság volt itt körözni meg vacillálni, hogy megálljak-e vagy sem, hiszen tudtam, hogy kis súlyfelesleggel rendelkezik, tehát ég velem, köszöni a semmit, és otthagyott. Tisztára ciki volt - ezek szerint mégis észrevett korábban - és hirtelen nem is tudtam reagálni igazából semmit.

Hát így történt.

2022. okt. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Masodik randi volt egy ferfivel, akivel az elso randi nem sikerult rosszul, bar iszonyu nyomulos volt, allandoan aradozott utana rolam, hogy milyen fantasztikus vagyok. Nekem ez sok volt. Mindegy, elmentem vele egy masodik talalkozora. 15 percet kesett, leizzadva, budosen jott, koszos cipoben. Utkozben a polojat lengette, hogy lehuljon, de en meg ereztem az aporodott testszagot. Egy kertmozis presszoba ultunk be, o elkezdte nezni a filmet, majd, amikor vege lett es jott a kovetkezo, azt is nezni akarta. Akkor felalltam, hogy bocs, de engem ez nem erdekel. Ja, akkor setaljunk? Hat, pl. Kozben kiderult, hogy szinte semmire nem emlekszik abbol, amit korabban mondtam neki, de meg a randi alatt is feltette ugyanazt a kerdest tobbszor is. Nem volt tobb talalkozo
2023. márc. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
61%
Egy elefánttermetű asszonyság megtaposott.
2023. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Emberünknek KÖZE nem volt a tinder képeihez, de hogy így semmi. Nem lehetett kikerülni a témát, mint kiderült, a képek olyan 6-7 évesek voltak. Ami egy dolog (bár a leírásban a koráról is hazudott btw), de a mai napig nem értem, hogy tud valaki 6-7 év alatt annyira gallyra vágódni, amit ő demonstrált. Fogak romon, haj romon, 25 kiló plusz, bőrkép, amivel ijesztgetni lehet, para volt az egész.

Ennek megfelelően végig defenzív és ellenséges volt a beszélgetés alatt, azt sem tudtam, hogy takarodjak onnan.

2023. márc. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!