Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol találhatnék barátnőt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék barátnőt? Netet nem akarom! 17/f

Figyelt kérdés
Fiú suliba járok. Még sose volt még alakuló kapcsolatom se, vagy csak rövid ideig. Szerintem nem nézek ki rosszul, mert bulikon mindig találok valakit, meg villamoson is szoktam szemezgetni. Hülye se vagyok, sőt intelligensnek tartom magam. Szóval nem azért nem találok, mert gáz lenne velem. Csak nem sok lány ismerősöm van. Nem tudok hol ismerkedni.
2010. szept. 26. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

hallottál már a pedofil papokról?


Hívj fel 0620-4761785

2010. szept. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
buliba
2010. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezért felteszed a kérdést NETEN.., nem túl jó kezdet.

Ne bulikban próbálj normális ismerősöket szerezni., Járjatok el koncertre, billiárdozni, vagy akármi. Idővel és keresgéléssel (kapcsolatteremtéssel) majd olyan csajokkal is megismerkedsz akik normálisak, stb.

Úgyhogy kitartás.

2010. szept. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szoktunk de valahogy sose szimpatikusak... mindenhol csak a vagány csajok... sehol egy aranyos.
2010. szept. 26. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!