Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan találhatnék ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés
Túl nagy a szexuális étvágyam ezt úgy értem hogy 1-2 naponta maszturbálok sőt van hogy naponta többször is mert olyan jó. Még szűz vagyok ami nem hiszem, hogy a lányoknak gond lenne, és azt várom hogy egy hasonló beállítottságú lány avasson fel : D. Már vágyom egy komoly kapcsolatra, de eddig én koppantam minden alkalommal, de nem adom fel. Aki beírja hogy terhes vagyok azon jót fogok nevetni xD. F/17
2010. márc. 21. 12:54
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ha 1-2 naponta akarod csinálni a leendő barátnőddel az egyáltalán nem számít túl nagy szexuális étvágynak ebben a korban.

Ja és terhes vagy.

2010. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Terhes vagy. Es az abortuszhoz is keso mar, a 4. honapban vagy legalabb.
2010. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl nagy? Ez semmi. Minden átlagos korod-, korunkbeli ilyen gyakran maszturbál szerintem.


De arra ne várj, hogyha egy korodbeli lány lesz a barátnőd, azonnal lefekszik veled. Még ha ő is nagyon vágyik a szeretkezésre, akkor is, a lányok többségénél el kell, hogy teljen egy bizonyos idő, amiután úgy érzik egy kapcsolatban, hogy a fiú nem csak kihasználni akarja őket a szexért.


És magadban se így kezeld a dolgot, ahogy itt leírod most. Ha alapból olyan gondolatokkal mész oda egy csajhoz, hogy "seksz, ikszdé", akkor még ha nem is ezt mutatod, nem fogsz sok eredményt elérni, csak ha tényleg olyan lányt találsz, aki ugyanígy gondolkodik (és ők kisebbségben vannak eléggé).

Próbálkozz a hagyományos módszerrel, ne csak a szexért keress barátnőt.

2010. márc. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
32%
Szőrmóksegg vagy!
2010. márc. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
járj bulikba ott sok ilyen csajt találsz ,aztán még lehet komolyabb is belőle :) de aztán vigyázni nehogya csaj teherbe essen mert te már az vagy ! :S
2010. márc. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért annyira állat nem vagyok hogy letámadjam a lányokat egyből, elvégre 1 komoly kapcsolat nem jönne így össze. Aki normálisan válaszolt annak köszi, aki nem az terhes!
2010. márc. 21. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!