Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol és hogy találhatnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogy találhatnék egy barátnőt?

Figyelt kérdés

17/F


Régebben voltak barátnőim de mostanában valahogy nem jön össze (2 éve)

Az önbizalmam a béka feneke alatt van pedig azt mondják hogy vicces vagyok jó a humorom és nem vagyok ronda.(nem olyan vagyok akibe első látásra beleszeretnek a lányok hanem "normális")

Egyébként gitározok,úszok,deszkázok tehát helyekre is járok nem csak itthon ülök.

A suliban tettszenek lányok de fogalmam sincs hogy hogy menjek oda hozzájuk úgy hogy semmit nem tudok róluk csak tetszenek.

Nagyon félek az elutasítástól meg attól hogy odamegyek és aztán 5 perc múlva csak kussban állok előtte. (ha iylen helyzetben vagyok akkor valahogy nem jön a duma de ha már nem az jár a fejemben hogy biztos lenéz engem és nem tetszem neki akkor egész jól belejövök.)

Nem tudom hogy hogy kéne odamennem és hogy mit kéne csinálnom.

Elég nagy dumás tudok lenni de ilyenkor úgy érzem hogy összemegyek nagy nagyn picire és hogy én vagyok a legrondább ember a földön és ő le se szar stb...

Mit kéne csinálnom?És hogy és mint?


2010. dec. 15. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
2 évvel ezelőtt hogy lett barátnőd?
2010. dec. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálkozz olyan csajokkal, akikkel nem nagyon fogsz többet találkozni.

Tehát utcán, buszon, metrón, stb. helyen szólíts le valakit.

Ott ha visszautasít akkor sem lesz az, hogy suliba minden nap látod és majd égni fogsz, stb.

Aztán ha azokkal megy akkor már előbb-utóbb belejössz.

Meg ne úgy menj oda, hogy neked mindenképp barátnő kell, hanem egy kicsit "pontleszarom" stílusban, és akkor nem fogsz annyira izgulni (bár ezt nem igazán úgy írtam, ahogy gondoltam, de talán azért érthető).

2010. dec. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

úgy ahogy...

úgy volt b.nőm hogy oszt. társam volt és ismertem stb... és mikor biztos voltam benne hogy bejövök neki akkor léptem.


Nekem nem KELL barátnő hanem néha tök szarul érzem magam amiatt hogy nincs egy olyan valaki akiről tudnám hogy szeret...

2010. dec. 15. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Írj privit!
2010. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dollymelyo ***** válasza:
nekem is irhatsz privit((:
2010. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!