Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, véleményt! Mit reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, véleményt! Mit reagálnátok? (Lent. Bőv. )

Figyelt kérdés
Ma van 8. napja hogy járok a barátommal.Tök jó vele meg minden.Csak még puszi/csók nem volt. Ma megteszem. Fiúk, ti mit szólnátok ahhoz ha odamennék a pasimhoz(képzeld magad a helyébe) és megpuszilnám/csókolnám. Mit reagálnátok??
2010. szept. 27. 14:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem az a bátor lélek, akkor csak puszi... utána majd biztos jobban belegondol ,hogy lassan lépni kéne nekem is majd csók és biztos felteszi itt a kérdést hogyan kell csókolózni =D. De csókkal szerintem ne támadd le, főleg ha te vagy neki az első valamire való kapcsolata.
2010. szept. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én csak a 3 héten csókolóztam először a barátommal. Azelőtt a 2.héten csak puszi azelőtt meg ismerkedsés :D
2010. szept. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Andika001 válasza:
8 nap után nem érsz még rá??
2010. szept. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az első iró nagyon dúrva ember,és nem lesz soha barátnője.


Viszza térve a kérdéshez,én meglepődnék(és el is pirunnák,szerintem.)Úgy érezném hogy egy kicsit tolakodó a lány,de ha egy kis idő mulva egyre jobban megismerem,

akkor én kezdeményeznék;),De ez a Te dolgod.

2010. szept. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretném megcsókolni a lányt, aki tetszik, pláne, ha már járok vele. De ez ember és korfüggő. Örülök, hogy a diszkóban ismeretlenekkel "smároló" csajok ellentéte vagy, ha képes voltál egy hetet várni a barátoddal.
2010. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
h őszinte legyek én örülnék neki xD deh szerintem még nem smárolt a gyerek xP vagy csak félénk stb m1 a lényeg h ha ő nem akk kapd le :D bár az ijesfajta "vadászás" a fiúké deh enmbaj ha néha letámad a lány xP :D
2010. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!