Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az miért van hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van hogy a barátom amikor együtt vagyunk szinte állandóan, sokat a telefonját nézegeti? 2x találkoztunk eddig.

Figyelt kérdés
Mit lehet tenni? Miért csinálja? Nem érdeklem? Mivel tegyem "érdekessebbé" a randit?
2022. okt. 31. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mitől lett a "barátod" két olyan randi után, ahol nem veled foglalkozott, nem rád figyelt, hanem a telefonján lógott?
2022. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk az első alkalommal udvariasan elköszöntem volna, miután annyit mondtam volna, hogy nem szeretném a jelenlétemmel zavarni a telefonon folytatott, szemmel láthatóan fontos és halaszthatatlan tevékenységében.
2022. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Lehet függő
2022. okt. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
2 tali után már a barátod? Aki ráadásul arra sem méltat, hogy pár òrára hanyagolja a teloját, nagyon érdekled....
2022. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Az első randin keveset telefonozott de a második randin többet.
2022. okt. 31. 16:32
 6/14 A kérdező kommentje:
A második randi tovább tartott. Meg az nem volt "igazi randi" mert elmentünk az anyukájához, ott voltunk nála.
2022. okt. 31. 16:34
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
én is sokat telefonozok, de mi ha találkozunk, egyikünk se a telefonját nyomkodja, hanem egymással vagyunk elfoglalva (1-2 kivételes eset megesik, de az olyan, amit közös céllal nézünk meg, nem azért, mert unjuk a másikat)
2022. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most, már a randizás fázisban a telefonját nyomkodja én nem várnék ettől. a kapcsolattól semmit. Nem vagy érdekes számára, eltölti veled az időt de kb ennyi.
2022. okt. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#6 már a második találkozón? szerintem ha ilyen a felfogása, ez a legrövidebb ideig tartó kapcsolatod :D
2022. okt. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
2. találkozón a szüleihez menni..hát én biztos nem mentem volna bele ebbe. Én max még 1 esélyt adnék a dolognak, ha úgy érezném, hogy megéri a srác. De ha azon is 80%-ban a telefonját nyomkodná, akkor elköszönnék tőle.
2022. okt. 31. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!