Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mennyire érdekel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire érdekel titeket az hogy milyen autója van a fiúnak?

Figyelt kérdés
Ha BMW je van az tényleg menőnek/előnynek számít?
2022. dec. 2. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztm egy fos a BMW...
2022. dec. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Semennyire. A páromnak nincs kocsija, mert nem vezethet. Nem tudom, hogy ennek milyen hatással kellene lennie a párkapcsolatunkra,de az eddigi 7 év alatt nem tapasztaltam, hogy bármi hatása is lenne.
2022. dec. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
A BMW sokmindent elárul. 12 éve van jogsim, ingyen se kellene.
2022. dec. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Van a csaladban BMW, nem kell feleslegesen kritizalni, semmi problema nincsen vele. Mondjuk nem is egy 20. tulajdonostol vett szakadt szar.

De nem, nem szamit menonek, sem elonynek, onmagaban ha van egy normalis autoja valakinek, mindegy milyen marka, az egy jo dolog, de nem fogja kompenzalni azt, ha amugy szar tarsasag vagy.

2022. dec. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennél jobban le sem szarhatnám. Azok meg egyenesen visszataszítóak, akik ezzel akarnak menőzni.


Aki normális környezetben él és normális egészségi állapota van, annak nincs szüksége autóra. Csak a pénzét pazarolja és büszke rá. Szánalmas.

2022. dec. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Halálosan nem érdekel. Autó terén egy dolgot nézek meg: hogy mennyire van tisztán tartva, főleg belul. Nekem elég kiábrándító, ha valaki szemétlerakóként bánik a kocsijával, ez drága és nem drága autó esetében is ciki.
2022. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Le sem szarom. Az se érdekel ha nincs autója. Tudom, hihetetlen itt a gyk világban pedig van ilyen.
2022. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Jobban érdekel a vezetési kultúrája. Hogy szépen, rángatózás nélkül fékez és lassít, hogy betartja a szabályokat, hogy nem játssza az agyát száguldozva, hogy nem anyáz vezetés közben... Ilyen apróságok.
2022. dec. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van egy m packet bmw buknak rá a ribik
2022. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!