Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Úgy érzem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem minden el van veszve!

Figyelt kérdés
Nem is tudom,hogy mit érzek az egyik osztálytársam iránt.Két hete nagyon jól megvagyunk.Tegnap viszont bejelentette a barátnőmnek,hogy idegesíti,hogy mindig ott vagyok mellette.(pedig nekem úgy tűnt mintha ő kezdte volna a flörtölést)Ma viszont letagadta és próbált ugyan úgy jóban lenni mint korábban.Egy csaj megkérdezte tőle,hogy akarja e,hogy járjanak.Ő még nem mondott igent,de nemet sem.Lehet,hogy túl gyorsan rámozdultam?Vagy mi lett?
2010. szept. 30. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ülj le vele, és beszéld meg vele, hogy te akarsz járni vele, és ha vacilál smárold le, majd észhez tér. :)
2010. szept. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Szerintem végtelenül bunkó volt....

Hát szállj le róla egy kicsit, aztán meglátjuk, sír-e utánad!

Neked van igazad teljesen! Ennek a pasinak éreznie kell, hogy mi van a nem futnak utána... hát lehet, hogy megijed egy kicsit:)

Meg azt is lehet, hogy tedd féltékennyé!

Majd eszébe jut, hogy hoppáhoppá nem kellett volna oltogatni téged!

2010. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ma elkeztem ott beszélni mellette,hogy-hogy fogom lesmárolni az egyik barátomat:P
2010. szept. 30. 17:53
 4/17 anonim ***** válasza:
Miből ő biztos megérti, hogy tetszel neki :P
2010. szept. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:

Szija!

Szerintem hagyd még a fiút, hogy gondolkozzon mert nem lehet mindent elsietni. Neki is kell idő, mert lehet hogy amikor mondta a bnnődnek hogy elég akkor rossz kedve volt.

De te nem tudhatod hogy mit fog mondani a csajnak. Szerintem következő alkalommal tálalj neki ki mindent, hogy szabadulj meg attól a borzalmas érzéstől. Tudom nagyon rossz, hogy tudod van vetélytársad de küzdj a fiúért :)

Am Tami voltam ^^

2010. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
PUNKÓ!
2010. szept. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:

Velem is volt ilyen:D de csak akkor és hülyeégböl mondtam a bnöjének amikor nagyon tetszett a lány:D és nem tudtam miért mondtam....persze utána ő mondta nekem ,h idegesitti ,h mindig mellete vok....azt eltávolodtam töle(mivel értek a szóból) utána meg ugy loholt utánam mint gép:D egyértelmüen nem happy end vége lett ennek :D mert utána már nem érdekelt.

amugy meg ne probáld féltékenyé tenni....én ha kiszurom a kiszemeltemnél ,h ilyen h*lyeséget csinál....máár nem is érdekel.Báár lehet ez velem van csak igy =/

na mind1:D

amugy tényleg az lenne a legjobb ha leülnél vele és beszélgetnél ^^

2010. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

xXx_CloUd_o.O_xXx!


Hallod már több kérdésnél láttalak, és veled már minden megtörtént??? sztem hazudsz itt is, és a valóéletben is mindig, mert valami kissebségi komplexusod van és talán itt beveszik a dumádat de engem nem tudsz átverni.

2010. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Bocsi de most mivan?
2010. okt. 2. 13:34
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem a kedves kérdezőnek írtam az előbbit hanem annak a cloudnak vagy ki a tökömnek
2010. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!