Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha ugy érzem, nincs tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugy érzem, nincs tovább, vagy hogy minden veszve, akkor mivel hitethetem el magammal, hogy jol cselekszem, és az élet megy tovább? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 15. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos Én sokszor vagyok ilyen helyzetben, mikor így gondolom a dolgokat. De megtanultam, hogy akármi történik, megy az élet tovább, fejlődik a világ és ha Te szomorkodsz, nem adod meg a lehetőséget magadnak, h boldog légy.

Vagy nézd az ellenségeid ( mindenkinek vannak ). Ha szomorkodsz, annak csak örülnek. Én nem adom meg a boldogságot Nekik azzal, h sírok vagy szomorkodok. Igaz, a sírás egy nagyon jó dolog, mikor ideges vagyok vagy nagyon szomorú, itthon /zárt ajtók mögött!!!!, mikor senki nem látja/, ki kell adni magadból a szomorúságot. De ha társaságban vagy, muszáj a boldog Énedet adnod, h ne lássák rajtad. Van egy nagyon szép, igaz idézet, amit régen az emlékkönyvembe írt Valaki:

"Ha néha fáj a szíved,

S érzed, h megcsaltak,

Ne sírj, nem érdemes,

Ne lássák kínodat!

Nevess, ha belül fáj is,

Dalolj, ha zokogni kell,

Tanulj meg feladni,

S akkor boldog leszel!"

:)

Bízz magadban! Bízz abban, hogy igenis boldog tudsz lenni, akármi is történik. És nézz szét mennyien vannak melletted, akik segítenek!

Családod, barátaid... stb.

És ami a legfontosabb: Soha Ne Add Fel!


A.

2008. okt. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm !!!!Még meg is rígattál!Jo lenne ha minden ember olyan lenne mint te!Nagyon sok boldogságot és minden jot kívánok!V.
2008. okt. 15. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!