Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Úgy érzem minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy érzem minden el van veszve!

Figyelt kérdés
Nem is tudom,hogy mit érzek az egyik osztálytársam iránt.Két hete nagyon jól megvagyunk.Tegnap viszont bejelentette a barátnőmnek,hogy idegesíti,hogy mindig ott vagyok mellette.(pedig nekem úgy tűnt mintha ő kezdte volna a flörtölést)Ma viszont letagadta és próbált ugyan úgy jóban lenni mint korábban.Egy csaj megkérdezte tőle,hogy akarja e,hogy járjanak.Ő még nem mondott igent,de nemet sem.Lehet,hogy túl gyorsan rámozdultam?Vagy mi lett?
2010. szept. 30. 17:46
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
jajj...oks:)
2010. okt. 2. 13:43
 12/17 anonim ***** válasza:
hát nekem most az a szó jutottt eszembe hogy: "vazze"
2010. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
miről?
2010. okt. 2. 13:52
 14/17 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
Bocsi én nem vok akora sz*r alak akinek hazudnia kell....de mindenki azt higyje el mit akar ...én nem szoktam hazudni.Már megbocsáss de ha ezt hiszed akkor nemmind1 ,h mit fogok mondani? Csak azt osztom meg ami velem történt kész.képzeld el elég sok embert ismerek...mert nem abból áll a napom,h egésznap gyk-zok vagy kockulok.Van rendes életem is.
2010. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 xXx_CloUd_o.O_xXx ***** válasza:
Amugy ez a legjobb barátomal(lány) volt köztünk amikor 10-edikesek voltunk....dehagyjuk hazug szar vok :D mekkora kretének vannak errefelé:D
2010. okt. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
hát ha a bnődnek mondta és nem neked akkor az is lehet hogy a bnőd haudik..de azis hogy gyáva és így nincs is értelme próbálkoznod..de az a legtisztább ha eléállsz és magyarázatoot kérsz
2010. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
En mindig ott vok veled es nem nyomulsz tulsagosan...az h megolelitek egymast,az nem nyomulas mert o megy oda h atoleljen!De beszelhetnel azert vele,akar levelezetek az oran v vlm!! nem tudom....fiu ugyekbe en se vok a legjobb:P
2010. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!