Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 3 hetes ismerkedés után ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hetes ismerkedés után ti elmennétek már baráti programra?

Figyelt kérdés
Internetes ismerkedés, viszont lassabb tempóban, még nem volt csók sem. Jövőhéten menne baráti társasággal szórakozni, ahova elvinne engem is bemutatni. Nem korai ez? Vagy inkább örüljek hogy komolyan tervez?
2022. dec. 22. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Én meg nem mennék ilyen esetben..
2022. dec. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez jó, barátok véleményére is kiváncsi veled kapcsolatban. Komolyat szeretne.
2022. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék, engem nem zavarna, nem kell megfelelned senkinek, csak elmész, és jól érzed magad. Legalábbis én így gondolnám. De te érzed, ha neked nem fekszik az ötlet, az is rendben van.
2022. dec. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2022. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Parom legjobb baratjat egy hettel kesobb ismertem meg, mint a paromat. Nem gondoltam korainak.
2022. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai. Inkább örülj neki.
2022. dec. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Két esélyes.

Vagy örülnöd kell, de nagyon, mert komolyan gondolja. Vagy baromi jól nézel ki, is csupán fel szeretne vágni elfőttük, hogy neki milyen szép nőt sikerült meghódítani. Ezt szűrd le a beszélgetésetek ismeretében.

2022. dec. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!