Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Bunkón viselkedik!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Bunkón viselkedik!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14/l vagyok, és van egy fiú, aki hát... nagyon jó barátok vagyunk, csak én úgy éreztem, hogy ennél többről van szó. Ő hetedikes, én nyolcadikos vagyok. Noss, most év elején jöttek az új kilencedikesek, köztük egy lány, akivel táborban ismerkedtek még meg, és ugyanolyan "jó barátok" mint mi... Legalábbis a lány részéről. A fiú teljesen oda van érte, és manapság kb le se sz@r engem :'( Megpóbáltam vele beszélni, minek az lett az eredménye, hogy hogy találtam ki, hogy neki tetszik az a kilencedikes, és "mekkora köc$ög" vagyok én! Aztán most úgy viselkedik mintha mi se történt volna. Tovább fűz engem is meg őt is.


A lánynak meg láthatóan tetszik, hogy odavannak érte, és ott direkt előttem csinálja a dolgokat (ezeket inkább nem fejtem ki), és DIREKT az orrom alá dörgöl mindent. Szemét egy csaj, állandóan engem piszkál. De olyan semmi kis dolgokkal amik engem nagyon megalázóan érintenek... Pl röhög azon hogy hogy nézek ki, az igazolványképemen, meg hogy miket mondok...


Nem is tudom mit tegyek... mert a fiút még mindig szeretem, ha más nem, szeretném, ha a barátom maradna... a csaj viszont azt a kis örömet sem hajlandó meghagyni nekem! :(


2010. okt. 1. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:

Ne törődj már ezekkel! Nőjj fel, és emelkedj felül ezeken. Keress más barátot, mert nem ilyen egy igazi barát, az ilyet el kell kerülni!

Sok sikert!

egy 9.es

2010. okt. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

jah lehet, de valahol meg is értem őt...


Hát tulajdonképpen épp ezeken az eseményeken keresztük növök föl :)

Csak így egyik pillanatról a másikra nem megy...

2010. okt. 1. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Pontosan, ha megcsapkod az élet (rossz baráttal, rossz kapcoslattal, esetleg tragédiával stb), ekkor tudsz igazán fejlődni, ha normáis vagy. De az vagy, no pánik.
2010. okt. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)


És a fiú is normális, csak még nem volt kapcsolata, és nem volt még szerelmes :)

Én meg tudom, hogy ennyi idősen elég meglepő lenne bármilyen komolyabb "szerelemszerű" érzés :)


De azért ezt a helyzetet is meg kellene oldnom valahogy, a lehető legfájdalommentesebben... tudjátok otthon is elég komoly zűrök vannak, ér Őrá mindig számíthattam... El kéne mondanom neki hogy szeretem? Hát megöl ez a csunya féltékenység...

2010. okt. 1. 20:41
 5/8 sztyopinger válasza:
Kit érdekel, hogy kiröhög? Ha a srác rá van állva, akkor nincs mit tenni, bármit is mondasz neki támadásnak fogja venni. Azzal előjönni, hogy szereted, elég meredek dolog. Több alternatíva is előtérbe kerülhet. Vagy elgondolkodik rajta és térdre borul előtted (erre a fentiek alapján kicsi az esély) vagy elrettented (tizenegykét évesen egy ilyen szituációt nem nagyon tud kezelni az emberer) Mindkét esetben a másik lány ezt meg fogja tudni. Amennyiben a srác nem téged fog választani onnantól ez állandó támadási felület, ezzel szekálhat a 9-es lány. Amennyiben megtalál téges ez a lány, a legjobb, ha hang nélkül, a szemébe nézve elmosolyodsz (nem erőltetve). Ezzel, ha látja, hogy nem talált be, nem érdekel ő fogja magát vert helyzetben érezni. Már nem tudom, mit akartam írni, mint okosság most ennyi jutott eszembe.
2010. okt. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De azért további válaszok segítenének! :)
2010. okt. 2. 08:43
 7/8 A kérdező kommentje:

Hűha!Megmondta nekem, hogy NEM tetszik neki az a lány... és hogy ő mellettem lesz mindig :)... ezt mind az Ő jelenlétében... :) (ő nem hallotta)


Szerintetek bosszút áll majd rajtam? Hogy kerüljem ezt el?

(Ilyen is csak azért jutott eszembe, mert tudom korábbról, hogy ő hajlamos az ilyen úgynevezett "bosszúállásra", ami nekem elég fura, mert ilyen az életben nem jutna eszembe)

2010. okt. 2. 19:22
 8/8 sztyopinger válasza:
És mivel akarna bosszút állni? Alá-fölé rendeltségi viszonyban vagytok, bármivel kapcsolatban függesz tőle? Nem. Akkor pletykál rólad? Hűha! A földbe tiprod két mondattal. Csak rajtad múlik, hogy kiderül-e az, hogy Te kerültél ki győztesen és ezért próbál lejáratni. Addig amíg vele foglalkozol, folyton csak aggódni és idegeskedni fogsz, aminek nincsen értelme. Csak ketten vagytok, nincsen harmadik. Ketten! Ezzel törődj és legyetek boldogok.
2010. okt. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!