Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ideig tart átlagban az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig tart átlagban az ismerkedős, randis időszak?

Figyelt kérdés

Elsőéves egyetemista vagyok, az egyik szaktársam egy hónapja udvarol, minden nap keres engem, hív randikra, célozgat hogy többet szeretne. Mennyi idő nagyjából egy udvarlási fázis, ha komoly szándékból történik az ismerkedés?

20/L



2023. jan. 7. 17:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
8%
Menjel vele el! Utána meg talizzatok utána elveszi a szuzesseged!
2023. jan. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Valakivel.elso naptol kezdve egyutt lehet lenni, mással fél.év is kevés mire végre kiforrja magát egy kapcsolat.
2023. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: úgy érted egy napig ismerkedtek mielőtt kapcsolat alakulna ki? Az elég bizarr 😃
2023. jan. 7. 17:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, ez altalaban mar nem igy mukodik, hogy mar a randi elott is 20 evig udvarol. Hogy o meddig csinalja, semmit ne alapozz erre, siman csak fuz, amire lehet az egyszeri szex is az indoka.

Altalaban ha mar szoba kerul a randira hivas, utana egy igennel vagy nemmel vege van a dolognak, es vagy jon a randi, vagy lekopik a masik. Aztan a randizos idoszak az, amikor “udvarol”, nem pedig elotte.

2023. jan. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
nálunk 3 hónapig tartott, addig "csak barátok" voltunk
2023. jan. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

#3

Ugy hogy már első naptol egyutt jártok.

Nekem volt olyan pl akivel ejszaka egyutt buliztunk, másnap haverokkal lógtunk, tópartoztunk, elvitt a családjához is, mentünk mindenhova, es szinte első naptol éltünk egyutt.

Annyiban ismertük csak egymást korábbrol hogy tudta rólam ki a barátom és a bandájuk ismerte a miénket.

Amikor a baratommal összevesztem és buliztam, simán elhívott randizni, de véget se ért az ejszaka, mert már aznaptól jártunk együtt. És úgy hogy viszont szex még nem volt. De már mindenki párként is kezelt minket minden körben.

Na igy pl első naptol.


Míg ellenben masokkal evekig is csetelhetsz a neten mire csak az első randi megtörténik hogy legalább eljutottatok a személyes találkozasig :D

2023. jan. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%
Nekem az előző komoly kapcsolatomban 1,5 hónap volt mire ténylegesen összejöttünk. 4. randira már abszolút vonzalom volt köztünk, akkor volt csók is először. Szex asszem csak 10. után volt.
2023. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

Folyt es csak az elso ejszaka bulizás közben is és utána valo napokban is lement már millio sztori, élmények tömkelege együtt(0-72 alvás nélkül:)), ezen kívül még utána is rengeteg minden történt velünk.

Pár nap alatt vele több élményem lett mint mással évek alatt sem:D

2023. jan. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam arra, hogy ,,randi előtt 20 évig udvarol.'' Úgy értettem, hogy már találkoztunk többször, jól éreztem magam vele, ergo most tart a randizós időszak, és mennyi az az idő amíg ő udvarol,én fogadom, ismerkedünk de még nem vagyunk kapcsolatban. Kb 3 hónap ismerkedés kellene nem, amíg udvarol? Hogy kiismerjem. Nem csak szexre hajt ebben biztos vagyok.
2023. jan. 7. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem az időtől függ, hanem a minőségtől.

Valakivel első perctől van ezeregy téma naponta nonstop, mással.meg heti egy sziamizuzás nem tudom mit írjak.

Szerinted kinek mennyi idő lesz a járásig?

2023. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!