Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan pasi, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki a teltebb, szép lányokat szereti?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor meg tudná indokolni, hogy miért?

Esetleg önként jelentkező? :)

18L


2010. okt. 2. 18:13
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
ez nem, ismétlem: NEM társkereső oldal...
2010. okt. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
mit kiabálsz?!
2010. okt. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én a teltebb lányokat kedvelem. hogy miért? mert általában sokkal szebb az arcuk mint a 30 kilós társaiknak, van fenekük és mellük.

18/f

2010. okt. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Hát akkor elmondom, hogy van aki nehéz csontú, és ez komoly! Hogy hogyan nézel ki, tök nem attól függ, hogy hány kiló vagy! 170 cm vagyok és 70, ismétlem 70 kg! Sose hiszik el, mikor elmondom, mert úgy nézek ki, mint más 170 cm magas 50 kg-os csaj (amúgy cicim: 100 cm, derék: 65 cm, csípő 100 cm) Szóval nem érzem magam egyáltalán duci csajnak és nem is oda kategorizálnak az emberek! Nem a kilóktól függ a tested szépsége, ha meg igen, inkább az a bizonyos zsír elosztásától. Nem mindegy, hogy a felesleg csak a hasadon van, vagy a fenekeden egy kicsi, a combodon egy kicsi, meg a pocidon egy kicsi. Már is nem olyan feltűnő! A lényeg, hogy nem a kilóktól függ a tested szépsége! 19/N
2010. okt. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, a te esetedben mit takar az a telt kifejezés?

Itt mindenki mindenre gondol, de az igazság nálad van.

Kép nélkül nehéz diagnózist felállítani, de mindenkinek van egy elképzelése :)

F

2010. okt. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Ez már az 50. ilyen kérdés!

NEM SZERETIK A FÉRFIAK A KÖVÉR NŐKET!

2010. okt. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Böse ***** válasza:
Általában a dagadt nők szokták magukat "teltebbnek" nevezni. Ha ez a helyzet akkor a teltebb és a szép egymást kizáró ellentét.
2010. okt. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

A párom a teltebb lányokat szereti, az exei is mind kicsit ducibbak voltak, én is az vagyok, pedig 168 cm vagyok és 80 kilo :S de nem nézek ki 80 kg-nak o.O

De imád engem :D imádja a husimat :D

2010. okt. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

Elnézést, h csak most írok, de el kellett mennem.


Köszi a válaszokat!

1. Jackd-et vagy hogy is hívják, nem keresem, köszi, ismerem már, inkább kihagynám.


2. A telt kifejezés alatt nem azt értem, h nagyon elhízott, hanem olyan nőiesen telt. Olyan nőies alak, mint ami pl nekem is van. Széles csípővel, karcsúbb derékkal, és dús keblekkel.

Ilyenre gondoltam.


3. Aki írta, h a ffiak nem szeretik a "dagadt" nőket, annak üzenem, h ne magából induljon ki! Mert igenis van aki csak a kövér! nőkre bukik.

DE én most nem arra a kategóriára gondoltam!


4. A 68 vagy 165 cm magasság (asszem annyi volt) mellé az 50 kiló egyáltalán nem sok. :)

De persze lehet, h ő már picit husisan néz ki, más ugyanilyen paraméterekkel meg tök vékony...

Csontozat. Igen, ez nagyban beleszámít a súlyba, pl én is olyan vagyok, h senki nem nézne annyi kilónak, mint amennyi valójában vagyok...miért? Mert erős a csontozatom.

De emellett rajtam van felesleg, főleg fenék/comb tájékon. De legalább nincs lapos fenekem! :P


Ja, és ami fontos, h én nem törődök bele abba, amilyen vagyok, hanem odafigyelek mit eszem, és sportolok is.

Tehát mondhatni, h fogyózom, bár én nem hívom így.

2010. okt. 2. 21:06
 20/26 anonim ***** válasza:

mire keresel önként jelentkezőt?? mert ha teltebb lányt akkor sajna nix esélyem :D:D

de ha más célból akko dobj egy privit ;) 21F

2010. okt. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!