Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt olyan pasi, aki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan pasi, aki a teltebb, szép lányokat szereti?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor meg tudná indokolni, hogy miért?

Esetleg önként jelentkező? :)

18L


2010. okt. 2. 18:13
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
áh én nem bírom az ilyent... de amúgy mostanában minden csak azt mondja hogy milyen kövér... aki papit vékony az is szal attól függ. de én inkább a vékonyabb csajokat lájkolom:D
2010. okt. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

22:27!


Mire keresek önkéntest?

Najó, kicsit tényleg furán fogalmaztam. Az önkéntes szó alatt olyan ffit értek, aki tduna szeretni egy ilyen kissé moletteb, teltebb alakú nőt. :)

Érted már?

2010. okt. 3. 14:19
 23/26 anonim ***** válasza:

jesszusom, még egy ilyen baromságot, hogy a csontozatától függ valakinek a súlya-.-

fogjátok már fel hogy semmi köze hozzá!

esetleg az izomsatnak..


ja, és ha neked 100as csípőd van akkor már igenis teltebb vagy... hiába nem nézel ki 70 kilónak, egy 100/65/100 paraméterű lány már igenis a "teltebb" kategória. és ezt most nem feltétlen negatívumként mondom.

2010. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Hát mivel a faszik álma a 90-60-90 165 cm magas kivitelben, egyáltalán nem vagyok "telt" a 100-65-100-mal 170 cm magasan! Ha jó, ha rossz értelemben mondtad! Nem vagyok sem vékony, sem dagi, szerintem ez így pont a legjobb! És nem beképzelt vagyok, sok időmbe telt még lefogytam, megnőiesedtem és megszerettem a testem, most már látom, hogy mindegyik osztály szépe szőkep*csa elbújhat a hátam mögött, attól függetlenül, hogy nekem fekete a hajam, hófehér a bőröm, nem pedig agyonszolizott, és mert nem vagyok csont sovány! És elhihetitek, a pasik inkább erre a formára hajtanak. Közepes, vagy éppen nagy formás cicik, vékony derék, és tökéletes csípő! Tudod, a homokóra testalkat!
2010. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

tudom h arra keresel önkéntest, azért mondtam h dobj egy privit


az első mondatot csak poénnak szántam...

2010. okt. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Olvastam pár választ.

Az a helyzet ,hogy egyesek nincsenek tisztában a kövér és a "teltebb" testalkat fogalmával. Hülyeség ,hogy csak a kövérek mondják magukra h teltebbek. Én is azt mondom, DE nem vagyok kövér!

Mondjuk kinek mi....

Nekem a teltebb az ami én vagyok: karcsú derék egy nagyon kicsi felesleggel, laposabb hassal, viszont a fenekem és a combom sokkal husisabb valószínüleg a csípőm szélessége is közre játszik, ez a körte alak.

Az a kövér,akit mindenhol zsírpárnák borítani. Ezt ne vegye senki sértésnek. Lehet betegség miatt vagy lustaság miatt is, esetleg örökölte az alkatát. Nem mindig tehet róla! És a nagyon vékony lányok sem tehetnek arról ,hogy nem tudnak hízni. Csak a megfelelő férfit kell megtalálniuk aki szeretni tudja őket. Ja és ha egy kövér lány ad magára és igényes akkor lehet csinos és szép! Nem mindenki egyforma. Megoszlanak a vélemények.


16/L

2013. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!