Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Túlságosan válogatós lennék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan válogatós lennék?

Figyelt kérdés

Többen is mondták már nekem, hogy túlságosan válogatós vagyok párválasztás terén, kizárólag azért, mert szeretném, ha a barátnőm hasonló nézeteket vallana és hasonló értékrenddel bírna, mint én. Ez annyira pofátlan dolog lenne, hogy olyan ember társaságát keresem, akivel megvan köztünk a szinkron, a kémia, és hasonlóak az életről alkotott meglátásaink? Mondják, hogy az ellentétek vonzzák egymást, de valójában sokszor inkább taszítják, ha teljesen ellenkező elveket vallanak a felek.

Hogy konkrétumokról is szó essen, szeretném, ha elfogadó lenne (tehát nem rasszista vagy homofób), kedves másokkal. Ez már nagy elvárás? Nem azt mondtam, hogy XY egyetemet végezzen, legyen 8 diplomája és szülésre alkalmas méhe, mert ilyenekre is láttam már példát online. Én szerintem tűrhető dolgokat keresek egy lányban, és nincsenek túlontúl szélsőséges elvárásaim csak azért, mert nem szándékozom összefeküdni akárkivel. Furcsa ez a párkeresés, mit ne mondjak.



2023. jan. 8. 10:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alap dolgok, nem nagy elvárások.
2023. jan. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet külsőben egyeneseknél vonzó az ellentét, de belsőben csak viszályt szül hosszútávon.
2023. jan. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Nekem csak annyi az elvárásom, hogy:

-Legyen megbízható

-Egy kicsit adjon magára

-Ne legyen féltékeny pszichopata

-Legyen egy kis sütni valója ( csak gondolkodjon józan paraszti ésszel és logikusan)

-Mindenről el lehessen vele beszélgetni (nem csak a köröm,haj,szempilla az érdeklődési köre..)

Nem nagy valamik szerintem, de a csajok eddig sorra buknak meg valamelyik pontnál..

2023. jan. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Tisztelje államunk vezetését, hetente járjon misére. Ne legyen kérdés, hogy a vármegye az vármegye.
2023. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%
#3 aha van ilyen csak annak meg te nem fogsz megfelelni :D Sakk matt
2023. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%

#3

Tudom, hogy van ilyen:D Nem kértem a véleményed és nem is érdekel. Te se felelsz meg nagyon nagyon sok embernek. Attól nem tartok, hogy nekem nem fog összejönni senki.:D

2023. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ez alap
2023. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy, ezek kellenek is egy élvezhető kapcsolathoz, viszont ettől függetlenül tény, hogy marha nehéz össze is hozni.
2023. jan. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy ez a normális, már minthogy hasonló elveket valljon politikai téren is, különben csak vita lenne állandóan.
2023. jan. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Senior Séf ***** válasza:
100%

Tudod, tökéletes ember nincs. Belőlem pl hiányzik az összes hiba. D

Viccet félretéve; a párválasztás em így történik. Nem a gombra keresünk kabátot. Megismerünk valakit, megszeretjük, jó esetben annyira, hogy le akarunk horgonyozni mellette. Az idő telik-múlik, és mmi egyre jobban érezzük magunkat mellette, hovatovább ár létezni sem tudunk nélküle. Mindeközben azonban TUDAT ALATT egyfolytában mérlegeljük a hibáit, és azt, hogy ez még belefér, vagy nem ér annyit a szerelmünk, hogy lenyeljük, esetleg megpróbáljuk átnevelni.

2023. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!