Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem, csak játszik velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem, csak játszik velem?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác aki nagyon bejön nekem de komolyan nagyon és nem tudom hogy szerelmes-e belém vagy csak játszik velem mert mindig mikor meglát mosolyog meg persze énis, sokszor adott simulós, szexis hátmasszázst, cicámnak hív egyszer hülyéskedtünk és utána fülembe súgta h szeret... viszont láttam egyik csaj osztálytársammal sétálni és mikor meglátott bocsánatot kért h nem velem volt hanem egy másikkal utána viszont rá se nézett arra a csajra és féltékeny ha mással vagyok...ÁÁÁ nemértem!!


15/L


2010. okt. 2. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hat lehetseges h szeret de azt nem ertem ha mar meg is masszirozot meg cicamnak nevezett akkor miert nem jartok?


eleg egyertelmu h akar toled valamit plane ha meg bocsanatot is kert egy aprosagert...

2010. okt. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztosan fontos vagy neki. de szerintem ezt inkább tőle kéne megkérdezned.
2010. okt. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tudom,tudom de olyan komolytalan a srác és összezavar már nem tudom mit csináljak én vagy ő kezdeményezzen h járjunk?
2010. okt. 2. 19:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szo pd le töböl..xD
2010. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Khmm...kicsit komolyabban -.-"
2010. okt. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!