Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/Nők! Kit választotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Kit választotok ilyen esetben? (18-30 korosztály)

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy tinderen ismerkedtek:

A opció: átlagos kinézetű magyar férfi

B opció: átlagos kinézetű külföldi férfi

Kit választotok? Miért?

Komoly párkapcsolat szempontjából kérdezem!



2023. jan. 8. 22:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
31%
13 nem hozzád szoltam, köszi.
2023. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
84%
Azért kell, hogy angolul beszéljen, mert én is angolul tudok anyanyelvi szinten. Nem tudok olyat megismerni, akivel nem tudok kommunikálni.
2023. jan. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
29%
Itt nem magyarkodásról van szó, hanem magyar ellenességről. A kettőt ne keverjük. Egyébként nem az a magyar aki magyarul beszél, meg magyar az állampolgársága, hanem akinek a szíve magyar, és magyarul tud gondolkozni. Ezt van aki érti, van aki nem. Általában azik magyaroznak, akiknek gőzük sincs arról, mit jelent magyarként gondolkozni, nekik ez szitokszó. Én meg azt vallom, hogy senkit sem akarok meggyőzni semmiről, senkit sem szabad visszatartani semmitől. Engedni kell mindenkit, és helyére kerülnek a dolgok! A nagyképű, gonosz gondolkodás pont hogy nem a magyarokra jellemző. Menj és keress külföldit, én sok sikert és boldogságot kívánok hozzá!
2023. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%
A magyarokra a tanult tehetlenség jellemző. Mások hibáztatása mindenért, a felelősség elhárítása. Az ostobaság, a meghunyászkodás, a pesszimizmus, a másik lehúzása. A Himnuszunkban is megjelenő "valaki segítsen már rajtunk, annyira szerencsétlenek vagyunk" hozzáállás.
2023. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
79%
Mondjuk csak nekünk van ilyen sirató himnuszunk😂
2023. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
35%

18-19. Ehhez tanulmányozni kellene az okokat. Én megtettem, bárki megteheti. Pár év kutatómunka. A magyar mindig is tisztaszívű ember volt, majd jöttek a 900-as évek, később István király. Onnantól kezdve a magyar örök ellensége lett a nyugatnak. A miértekre nem térek ki. A himnuszunk sem véletlenül ilyen. Már írtam, nem az a magyar, aki magyarul beszél. A magyar az mindig is a saját környezetével élt összhangban, mi egy természeti nép voltunk addig, ameddig a római kereszténységnek csúfolt bankár vallást ránk nem erőltették, és onnantól kezdve a római pápának tartoztunk mindennel.

Attól a ponttól kiherélték az országot. Trianon sem véletlenül volt, a finnugor sztori sem, az sem hogy itt tart az oktatás, az sem hogy búskomor a himnuszunk, az sem hogy azt tanítják hogy a magyar nép az egy vesztes, alávaló, semmirekellő népség. Csak azt nézd meg, hogy milyen gazdag ország voltunk. Mindenünk megvolt, ez a gazdagság kellett a nyugatnak. Nem mi gazdagodtunk meg a gyarmatokból, hanem a nyugat. Mi harcoltunk Nándorfehérvár alatt a törökkel, amikor is a nyugat meg pontosan a törököt támogatta. Ilyen árulásokról szólt a komplett töténelmünk. Meg olyan vezetőkről, királyokról, akik csak magyarul beszélő árulók voltak. El ne hidd hogy ma a fidesz bármiről is tehet! A Forint ott tart, ahova azt kintről akarják. A rendszerváltás után a nyugat felvásárolta, majd leépítette a komplett hazai ipart, mezőgazdaságot, helyette olcsó rabszolgamunkára fogta a magyart. Búskomor a magyar ember? Panaszkodik? Erre kárhoztatták! Egyébként ti is ezt teszitek, csak nem veszitek észre! A másik fő cél az, hogy a magyar a magyar ellensége legyen! Itt a fidesz és a baloldal. Tökéletes! Holott a kettő egy és ugyanaz. Orbán is csak azt teszi mint az elődei. Nincs mozgástere. Oktatás? Egészségügy? A program része. Kelet európai ember meg sosem lesz befogadva a nyugaton. Egy lenézett embertömeg marad, ugyanúgy mint 10-200-500 éve. Egy rabszolga és egy gyarmat.

Tanulmányozni kellene a valódi történelmet, vagyis összefüggéseiben látni. A világ változóban, már a nyugat európa sem védett, erre majd mindenki rájön a saját bőrén olyan 10 év múlva. Ennek hátterét és okait nem célom leírni.

2023. jan. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Magyart. Jobban szeretem a magánéletemben az anyanyelvem használni és azonos kulturális hátterű emberekkel összejönni. Egy külföldivel túl sok lenne a különbség szerintem (bár még nem próbáltam), ha pedig külföldön is él, akkor végképp kizárt, hogy vele kezdjek. A távkapcsolat a szememben nem igazi kapcsolat.
2023. jan. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%

20 Hihetetlen, hogy a konteosok gyakorlatilag BARMIRE tudnak mondani valamit😂😂 De ez jo, ilyet meg nem olvastam.


Egyebkent sok hatassal nincs az en eletemre az, hogy mi tortent az 1500-as evekben pl, ha te ugy erzed, hogy a torokok miatt szar neked most, az minimum erdekes. (Nem kell belekotni, igen, nyilvan a vilag alakulasara a tortenelem volt hatassal, de arra nincs, hogy en hogyan alakitom a sajat eletem. Ugyanolyan lehetosegekkel rendelkezem, mint barmelyik nyugati orszag lakosa, ahogyan te is meg a tobbi nyavalygo.)

2023. jan. 9. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyit tudok roluk, akkor semelyiket nem tudom valasztani. Milyen a személyisegük?
2023. jan. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan most már nem vagyok a kérdezett korosztály, de 30 alatt inkább a magyart választottam volna, ha amúgy a profilja szimpatikus, pedig majdnem nagyon magas szinten beszélek angolul. A magyar az anyanyelvem, és jó, ha minden gondolatomat pontosan meg tudom osztani a másikkal, illetve én nem szeretnék Magyarországról elköltözni több okból sem - és úgy gondolom, hogy egy magyar férfi esetében kisebb arra a lehetőség, hogy előáll azzal egy idő után, hogy költözzünk már el másik országba, vagy hogy alapvetően is csak átutazóban van a városban. Ettől függetlenül offline ismerkedésnél nem zárnék ki külföldit, ha vagy magyarul, vagy angolul magas szinten beszél, és valamennyire megismertem randizgatás előtt (pl. tudom, hogy távlati tervei szerint letelepszik-e itt, mennyire "kikapós" stb.).
2023. jan. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!