Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány hogy mutatja ki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány hogy mutatja ki hogy smárolni akarna? Vagy hogy mutatja ki hogy akar valamit a pasitól?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Nő vagyok.

Nekem nincsenek taktikáim. Általában mindenkivel természetesen viselkedem, sokat mosolygok, a testi érintkezést se kerülöm. Ez még nem feltétlen jelenti azt, hogy flörtölnék, egyszerűen ilyen a természetem.

2008. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Feltételezem,hogy fiú vagy:) A lányok is ugyanúgy szeretnek csókolózni,mint a fiúk,hisz ez a legszebb dolog az életben.Ha a lánynak is tetszel és alakul valami,nyugodtan közeledj hozzá,és ahogy a mai fiatalok mondják "kapd le":) és meglátod nem fog ellenkezni,persze csak finoman,az pedig,hogy hogy mutatja ki,hogy akar valamit a fiútól,hidd el észreveszed,ha van szemed!:)Remélem segítettem.

2008. dec. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ezeket egy picit viccesen kezelem =) Megkérdezem a lánytól, hogy szeretne e tőlem valamit. Ha a válasz nem, akkor egyértelmű az elutasítás :) Ha igen akkor megkérem rá, hogy ezt egy picit pontosabban definiálja. A válasz akármi is, egy csók már benne van :) Amit tanácsolnék emellé az az, hogy ne légy feszült. Légy oldott és úgy tedd fel ezt a kérdést, mintha ezt kérdezgetnéd mindenkitől akivel összetalálkozol :D Tehát: "Merj kérdezni ;)"
2008. dec. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Halihó...

Hát nekem pont tegnap volt ilyen élményem... a ( akkor még leendő mostmá az ) lány elősszőr egyre közelebb jött, megfogta a kezem, majd az orrával elkezdte símogatni az arcom aztán jött aminek jönnie kellett.... de sztem ez akkor ott helyben abban az időben dől el.. van aki csak úgy rácuppan az emberre:D érezni fogod h mikor jön...degyet mondok... akármit is csinál.. ne ilyedj meg!

( velemis megtörtént azért mondom :D )

2008. dec. 29. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

az első () ben elfelejtettem írni h barátnőm :D

2008. dec. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!