Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Miért félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Miért félek ennyire a csalódástól? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy interneten megismert 30 feletti magyar férfi, akivel telefonos kapcsolatban is vagyunk már 8 hónapja, de a nagy távolság miatt, több, mint 1000 km, nem tudtunk még találkozni. Kiderült a napokban, hogy december közepén lenne lehetőség a találkozóra, viszont el kezdtem félni, hogy mi lesz, ha élőben nem leszek neki szimpatikus? Mi lesz, ha csak ki szeretne használni? Miért kezdtem el bizalmatlan lenni felé, mikor eddig 100%-osan megbíztam benne? Miért félek ennyire attól, hogy vége lesz egy olyan kapcsolatnak, ami igazából még el sem kezdődött igazán? Miért próbálok azon gondolkodni, hogy hogyan lehetne a lehető legkisebb fájdalmat elszenvedni? Miért aggódom olyan dolog miatt, ami még be sem következett, és nem is biztos, hogy be fog? Hova tűnt az eddigi magabiztosságom, ami megvolt addig, amíg nem mondta meg a konkrét időpontot a találkozóra? Egy 30-as nő
2010. okt. 3. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Én még 60 km-es távkapcsolatba sem kezdek. Igaz én nem vagyok tapasztalatlan már.
2010. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem , hogy kihasználna, hiszen, ahogy írtad, 8 hónapja telefonon tartjátok a kapcsolatot. Gondolj bele, ez nagyon nagy dolog sztem. Nem hiszem, hogy nem tetszenél neki, vagy hogy nem lennél szimpatikus, ezt felejtsd el, gondolj arra, hogy ő ugyanezt érzi, ugyanúgy izgul, ahogy Te. Sok sikert :)
2010. okt. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!