Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet találkozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találkozni az érzékenyebb típusú fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondoltam,aki bármin elsírja magát,hanem olyanra,aki megért,komolyan veszi a kapcsolatot,és értékeli azt,hogy szeretik(romantikus).

Léteznek-e egyáltalán ilyen pasik 15-16 éves korban?


2008. dec. 27. 00:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Neten elég sok megviselt srác van, én is közéjük tartoztam, tartozom Fiú 22.

Próbálj ki valami társkereső oldalt, de óvatosan!

Mert ott is van aki átcsesz...

Ne légy naív.

Élőben pedig a csendesebb visszahúzúdóbb pasikat ajánlom.

2008. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hmmm,én ilyesmi vagyok...csak nincs aki társam lenne(16f)
2008. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2008. dec. 27. 01:09
 4/18 A kérdező kommentje:

Elég nehéz ilyen fiúkkal találkozni,nem?:S

De sosem szabad feladni...;)

2008. dec. 27. 01:14
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hmm...én azt javaslom, hogy ha olyat keresel aki komolyan vesz, akkor ne a nagyszájúakkal foglalkozz, akik mindennel felvágnak. Keress olyat az ismerőseid között, akik inkább csendesebbek, visszahúzódóbbak.

Azon pedig ne agyalj, hoyg a fiúnak kéne kezdeményezni, mert lehet hogy pont ők sem mernek nyitni. Menj oda hozzájuk, és beszélgessetek. Vagy még nagyon jó az msn is erre, ha már legalább látásból ismered a fiút (teljesen ismeretlenül nem javasolnám, mert előfordulhat hogy télleg átver, de ha mrá kicsit tudsz róla valamit, akkor tökéletes arra hoyg jobban megiserd). Azzal pedig elnyerheteda bizalmát, ha kicsit te nyitsz, tárd ki neki a lelked, mesélj el neki valmi bizalmas dolgod, és abból ahogy reagál, tudni fogod, hoyg meg tud-e érteni, és akkor utána már ő is nyitott lesz a komolyabb beszélgetésekre.

Régebben egyébként én is oylan voltam, hoyg nem nagyon mertem kezdeményezni, meg akivel mertem, azok inkább olyan bulizós, mindekival dumcsizós, meg hülyülős csajopk voltak, és beszélgetésre jó volt, de igazából nekem is a komolyabb gondolkodású, megértőbb lányok teccettek, akiknek nem csak az számít, hogy egy átbulizott, beivott éjszaka után dugjunk egy jót, aztán annyi, hanem télleg komoly dolgokra vágynak. Csak ők voltak a visszafogottabbak, és nem nagyon mertem kezdeményezni. De aztán megtörtén az, hoyg találkoztam egy nagyon kedves lánnyal, aki teccett is, és akkor ő kezdeményezett, elmondta, hogy teccek neki, kitárta a lelkét előttem, és engem nagyoin meg tud hatni az ilyen őszinteség, és egymásba szerettünk. Azóta sajnos nem vagyunk már együtt, de rájöttem valamire. Hogy érdemes őszintének lenni és megbízni abban, akit kinéztünk magunknak, lehet hoyg elsőre nem jön össze, de a végén meg lehet találni azt aki télleg megért, és akiben teljes szívből megbízhatunk.

Szóval csak azt tudom mondani, hoyg akit olyannak találsz, hogy aranyos, és megértő, kezdeményezz te, de csak aranyosan, ezt imádják a fiúk, elhiheted:)

Sok sikert kívánok neked!


egy szintén megértő 20 éves srác:)

2008. dec. 27. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát amint látod most 3ilyen srác is összegyűlt itt:D

Szóval nem olyan nehéz, csak jó helyen kell keresni:):)

Nem bunkóságból, de jó lenne ha lepontoznál minket köszönjük előre is:D

Me egy hüle nő lerontotta az arányom:S Egy másik kérdésnél...:$

2008. dec. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem nehéz találni egy ilyen srácot. Én is ilyen vagyok, akivel összejövök, csakis azért jövök össze, mert szeretem, nem azért, hogy legyen valakim. Aki visszahúzódóbb (én is ilyen vagyok), az szerintem érzékenyebb típus. Persze én is eljárok szórakozni, a visszahúzódó nem feltétlenül jelenti azt, hogy nem megy sehova... Viszont én is így vagyok, hogy nem találok ilyen lányt. Szóval szerintem van sok ilyen fiú/lány, csak nehéz pont őket megtalálni. :) De azért sok sikert és Boldog Új Évet! :)
2008. dec. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig könnyű találni, csak jó helyen kell keresni (: Első lépésként a társkereső és bármiféle chat kizárva. Ha így neten keresnél, akkor ajánlom neked a myVIP-es értelmesebb klubokat. Én 2 barátomat ismertem meg így. Mind a ketten nagyon rendesek voltak, és azért voltunk együtt, mert szerettük egymást, nem azért, hogy legyen valakink. Én egy teljesen más helyen találtam meg viszont a mostani párom. 1 éve együtt vagyunk, nagyon rendes, figyelmes. Az pedig, hogy valaki csendes, nem jelenti azt, hogy érzékeny is. És ez fordítva is igaz.

A mostani barátom az élő példa erre (: 15 éves..

Jó keresgélést neked. Sok szerencsét (:

2008. dec. 27. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen "érzékenyebb típusú" srác vagyok, de 25 éves fejjel már kicsit könnyebb beszélni a 15 éves énemről :)


Amit előttem említettek, az rám is vonatkozott: soha nem mertem kezdeményezni a lányoknál.

Rettentően féltem a visszautasítástól. Na meg persze azt se tudtam, hogyan közeledjek egy lány felé, mit mondjak neki, annyira be voltam tojva :)

Szóval csak a reménytelen plátói szerelem maradt nekem.


Persze azóta már van barátnőm, de nem voltam egyszerű eset a kapcsolatunk elején, annyira nehezen oldódtam fel.

2008. dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Van a Chat mellett pro és kontra is.Azaz érv is ellenérv is.

De én nekem barátilag csak jó tapasztalatom van.

Nekem honfin van a második családom

www.honfoglalo.hu

sokan szeretnek ott barátilag mai napig is.

Nekik köszönhetem hogy kijöttem egy 4éves depresszióból.

Én csak saját tapasztalatból mondtam azt amit mondtam ; első hozzászóló. Jahm és lehet barátnőm is onnan lesz, a héten ez is kiderül:D:)) ÉS nem távkapcs annyira, csupán 40km.

2008. dec. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!