Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol lehet találkozni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találkozni az érzékenyebb típusú fiúkkal?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondoltam,aki bármin elsírja magát,hanem olyanra,aki megért,komolyan veszi a kapcsolatot,és értékeli azt,hogy szeretik(romantikus).

Léteznek-e egyáltalán ilyen pasik 15-16 éves korban?


2008. dec. 27. 00:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Neten töménytelen ilyen gátlásos kölök gyűlik össze, akik élőben nem mernek ismerkedni, szóval aranybánya.
2008. dec. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ide alapból inkább azok járnak tanácsot kérni illetve adni, akik normálisak, és talán valamilyen szinten kicsit visszahúzódobbak is. Egy beképzelt hisztis nőszemély, vagy egy üresfejú kigyúrt állat, nem fog idejönni érzelegni, hogy mit hogy kéne csinálni hogy neked, vagy bárki másnak jobb legyen, tehát egy ilyen oldalon pl alapból találhatsz nagyon sok jó embert.

Viszont a netes ismerkedéssel vigyázz, nagyon félre lehet ismerni embereket, tehát észnél kell lenni, kinek mikor mit mondasz, és végül kivel találkozol. Az első találkát is inkább valami forgalmas helyen ajánlom. Aztán ha minden rendben ment, akkor lehet folytatni :) Sok sikert!

2008. dec. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de töménytelen üresfejű jön ide osztani az eszet, akik még ráadásul alaposan meg is vannak győződve a saját hülyeségük igazáról. :P
2008. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én még tudnám ajánlani az érdeklődési körödhöz kapcsolódó fórumokat, így rögtön közös téma és hobbiféle is van.


A chat.hu... Érdekes hely, ez tény. Minden 40. pasi megér egy misét tapasztalatom szerint (kivéve ha az erotika csevegőkbe belépsz, úgy csak minden 140.) Azért érdemes ott is körülnézni.


Aztán ott vannak a pasik, akik olyanok mint a városi legendák... Egy barátod barátja, mármint. Elég megbízható forrás.

2008. dec. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is az vagyok . 16/f

És nekem sincs senkim. Azt hiszem mostanra a romantikus fiúk a sor végén maradnak -.- A mai világban inkább a külsö számít (sajnos). Nekem is jó lenne valakit szeretni. Elég romantikus vok :P Szerintem is csaj rossz helyen keresel.

megmondhatnátok a rendes lányok merre vannak mert nem találom őket amúgy :P

2008. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
hát 15-16 éves korban szerintem ugyanolyan arányban vannak érzelmesebb fiúk is, csak talán azért könnyebb még megtalálni őket, mert őket még nem érte miatta annyi csalódás, hogy már ne merjék kimutatni. :) Én 22 leszek lassan, érzelmes fiú vagyok, de egyenlőre még csak megszívtam emiatt :D de az, hogy hol találkozol velük, az érdeklődés függő (mivel olyan helyre jár szórakozni, vagy a barátaival vagy akármi) és annak meg semmi köze ahoz, hogy valaki érzelmes e vagy sem. főleg 15-16 évesen, amikor még eléggé befolyásolják a barátok az ember érdeklődési körét. :) de azért hajrá. :D
2008. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Ezentúl figyelmesebb leszek;)

2009. jan. 1. 15:09
 18/18 anonim válasza:
én is ilyen vagyok :D 15f
2009. máj. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!