Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők szeretik a visszafogotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a visszafogottabb férfiakat?

Figyelt kérdés
Introvertált, csendesebb sigma férfiakra gondolok, akiket nem érdekel mások véleménye.

2023. jan. 20. 11:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%

"sigma"? :D

Aki ilyen szavakat komolyan használ emberekre nézve, azt csípőből el kell kerülni.

2023. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A párom is intro.
2023. jan. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valoban sigma es nem arrol van szo, hogy az introvertalt szot a visszahuzodo, szocfiobias nyomi szinonimajakent hasznalja, akkor igen. Egyeb esetben nem.
2023. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Engem szeretnek, de én magas és jóképű vagyok, anyagilag az átlagosnál is picivel jobban állok. Bár így is kevesebb nőnek jövök be, mintha extrovertált lennék, de azért mindig van, akiknek igen.


De aki csendes, viszont még jól sem néz ki és annyira anyagilag sincs eleresztve az megszívta. Az a baj, hogy a legtöbb nő akkor is beszédes, tökös, jó dumás férfit keres, ha ő maga introvertált.

2023. jan. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a fajta csendest igen. A szorongó hisztigép csendest, aki levegőt venni sem mer, ha hozzászólnak, na azt nagyon nem.
2023. jan. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Számomra szimpatikusabb egy ilyen férfi, mint egy extrovertált.
2023. jan. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.
2023. jan. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Engem jobban vonzanak a csendes, komoly típusú férfiak, feltéve ha ehhez nem társul önbizalomhiány. Ha magának való, az nem gond, ha introvertált, az sem, de ha depressziós, szorongó, az már igen.

Illetve lehetőleg az ágyban ne legyen ilyen.

2023. jan. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%

Nem. Kivéve, ha ez ilyen tipikus művészlélek-dolgokkal társul, mint romantikus gitározás (vagy egyéb túlértékelt hangszeren játszás, mint pl. szaxofon), festés vagy egyéb művészetben profi szint elérése.


De összességében még így sem versenyezhet egy "ontom a poént" vicckirállyal, egy mindig harsánykodó megmondóemberrel vagy egy sportolóval, még ha az csak egy bunkó megyekettes focista is, aki egyszer rúgott egy kapufát a Cigánd-Büdöskútpuszta örökrangadón.

2023. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
52%

9.


+1

2023. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!