Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők szeretik a visszafogotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők szeretik a visszafogottabb férfiakat?

Figyelt kérdés
Introvertált, csendesebb sigma férfiakra gondolok, akiket nem érdekel mások véleménye.

2023. jan. 20. 11:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Extrovertált vagyok és idõnként ismerkedtem meg kavartam introvertáltakkal, de rájöttem, ahhoz hogy komolyabb érzések alakuljanak ki bennem, muszáj extrovertálttakkal ismerkednem, akik olyanok mint én
2023. jan. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
9 Na mintha te aztan tudnad, a kerdesben leirt ferfi milyen es kikkel versenyezhet XD
2023. jan. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
15%

12.


Ez igen, csuklóból egy támadó fikázás. Bizonyos körökben nagyon népszerű leszel.

2023. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
95%

#4: "Az a baj, hogy a legtöbb nő akkor is beszédes, tökös, jó dumás férfit keres, ha ő maga introvertált."


Ez ilyen mindenkit ledomináló dumaládát jelent, vagy pedig csak simán olyat, aki képes normálisan kifejezni magát, épkézláb gondolatai vannak, és megvan benne a képesség hosszú ideig tartó eszmecseré(k)re?

2023. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%
13 Csak reagaltam egy ujabb baromsagodra :* A nok szeretik a visszafogott ferfiakat, mert a higgadtsag ferfias. A kamutappenzre jarkalas, mert emberek vannak a meloban mar kevesbe.
2023. jan. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%

15.


Baromság volna? Aligha. És ezen nem változtat egy számomra ismeretlen bohóc személyeskedő támadása sem.

2023. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
64%

Nos, a kérdésben leírt férfi gyakorlatilag a tökéletes kategóriát testesíti meg, ha a definíciót nézzük.


"Sigma male is a slang term used in masculinist subcultures for a popular, successful, but highly independent and self-reliant man."


Erősen kétlem, hogy nagyobb sikere lenne egy ilyen férfinél egy bohóckodó bulikirálynak.


Az okozza itt a galibát, hogy az introvertált kifejezés miatt egyesek magukra veszik a kérdést, olyanok, akik gyanítom egyáltalán nem ezt a kategóriát képviselik, hanem inkább azt, aki bocsánatot kér, ha véletlenül ránézett egy lányra a buszon.

2023. jan. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
16%

14. A kérdés szempontjából teljesen mindegy, hogy az általad leírt 2 kategória közül melyik, mert mindkettő lehet sikeres a nőknél és végül úgy is csak ez számít.


Lehet ekézni a f*@szfejeket is, én sem kedvelem őket, de nekik is végül ott van a nő az oldalukon.

2023. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
54%

#18: "mert mindkettő lehet sikeres a nőknél és végül úgy is csak ez számít."


Mármint kinek?

2023. jan. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez nőktől függ valaki ilyen valaki nem.
2023. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!